Ona wie, co zrobić, żeby troczki od bikini nie ocierały szyi. "Ratujesz kobiety o pełnych kształtach"

Allison nagrała krótki filmik, w którym pokazuje, jak zawiązać bikini, żeby jego sznureczki nie wpijały się w skórę karku. Trick jest o tyle sprytny, że kostium zawiązany w ten sposób nadal dobrze wygląda na ciele.

Wiązane na szyi bikini zazwyczaj ładnie eksponuje biust. Kostium na sznureczki jest też praktyczny, ponieważ wiązania można idealnie dopasować do swojej figury. Niestety, kobietom o większym biuście, po pewnym czasie może być niewygodnie - sznureczki, zwykle wąskie, wpijają się w podrażnioną słońcem, a czasem słoną wodą, skórę. 

Sprytne wiązanie

Patent na otarcia od kostiumu znalazła Allison Kimey, mama dwójki dzieci, która uświadamia kobiety, że powinny zaakceptować swoje ciała. Allison nagrała krótki filmik instruktażowy i udostępniła go na Instagramie. Na nagraniu można zobaczyć, jak zawiązać bikini tak, żeby ominąć wiązanie na karku, a jednocześnie tak, żeby kostium się nie zsuwał.

 

Lewy górny sznurek należy związać z prawym dolnym, a prawy górny z lewym dolnym. Wiązanie na początku powinno być luźniejsze, żeby długość dolnych sznurków można było lekko wyregulować. Następnie górę bikini trzeba włożyć przez głowę i zawiązać na plecach jak zwykle. 

Filmik z prostym trickiem doczekał się ponad 60 milionów wyświetleń. Kobiety dziękowały Allison za udostępnienie nagrania:

- Tak! Nienawidzę tego, jak strasznie pije mnie ulubiona góra od bikini. Dziękuję!

- Kochanie, ratujesz życie kobietom o pełnych kształtach!

A wy uważacie trick Kimey za przydatny? Piszcie w komentarzach!

To też może cię zainteresować:

Kazali jej opuścić basen, bo jej kostium "rozbudza nastoletnich chłopców". Zamieściła jego zdjęcia na Facebooku

"Tylko piersi w rozmiarze D się podobają", mają je "lepsze samice". Po tym tekście Białorusinki zdjęły bluzki

Wazektomia to nie kastracja, ale wielu Polaków w to wierzy. Są też inne mity na jej temat

Więcej o: