Brawurowe wykonanie hitu Whitney Houston przez 9-latka z zespołem Downa rozbroiło internet [WIDEO]

24 mln wyświetleń filmiku w tydzień? O takim wyniku może pomarzyć niejedna gwiazda. Tymczasem chwila sławy przypadła 9-letniemu chłopcu z zespołem Downa, który swoją pasją do muzyki urzekł miliony internautów.

Dane'owi Millerowi wystarczył tydzień i jeden filmik na Facebooku, by zaskarbić sobie rzesze fanów. Czym urzekł 24 miliony widzów ten 9-latek z zespołem Downa?

Niewątpliwą pasją do muzyki, której dał wyraz w równie brawurowym, co spontanicznym wykonaniu jednego z największych - i najbardziej wymagających wokalnie - hitów Whitney Houston.

"Ten mały sprawił, że moje jajniki domagają się dzieci"

Jego wersja "I Have Nothing", zaśpiewana w trakcie podróży samochodem, dosłownie rozbroiła internautów. Wśród setek tysięcy komentarzy trudno uświadczyć niemiłych słów pod adresem wokalisty.

Nie brakuje za to zachwytów:

Jest przesłodki, nie mogę przestać go oglądać!
Dzięki niemu mój dzień właśnie stał się lepszy
Ten mały sprawił, że moje jajniki domagają się dzieci! Pokazał tu całe swoje serce

Potwierdza to jego ciocia Jeanne, która opublikowała wideo ze śpiewającym Danem na Facebooku. "Jest taki żywotny. Kiedy tylko słyszy muzykę, natychmiast się całkowicie się wczuwa", przyznała w wywiadzie dla ABC News.

 

Co 9-latek i jego rodzina sądzą o niespodziewanej sławie chłopca? Wszyscy są dumni i szczęśliwi, ale nie zamierzają teraz na siłę próbować zrobić z niego gwiazdy. "Chcemy tylko dać trochę radości światu, bo życie jest ciężkie. Jeśli wideo ze śpiewającym Danem poprawi komuś humor, to nam w zupełności wystarczy", zapewnia jego mama.

Niesamowity Dane

Żywiołowy występ Dana zaskarbił mu jednak tyle fanów, że nie mogło się skończyć na jednym filmiku. Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć więcej popisów chłopca, rodzina uruchomiła kanał na YouTubie o nazwie "Amazing Dane", czyli "Niesamowity Dane".

Zobacz też:

12-letnia brzuchomówczyni i jej kukiełka skradły serca publiczności, a jurorów wprawiły w osłupienie [WIDEO]

Obraziła jej chorego synka: Jest odpychający. Odpowiedź matki? "Życzyłam jej dobrej nocy"

"To się wkłada do telewizora" - dzieci zastanawiają się do czego służyły pocztówki dźwiękowe

Więcej o: