Ta-Ta Towels: pierwszy stanikoręcznik. Ma zapobiegać poceniu się piersi

Ta-Ta Towels to specjalny, posiadający patent ręcznik, który przeznaczony jest do... piersi. Stworzyła go Amerykanka Erin Robertson. Do czego ma służyć?

Jest prosty w założeniu i pełni funkcję "stanika-podomki". Ta-Ta Towels ma zapobiegać poceniu się piersi i zapewnić komfort podczas upalnych dni. Pomysł na samonośny ręcznik do biustu narodził się właśnie w gorący dzień. Erin na stornie poświęconej Ta-Ta Towels wspomina:

Był początek lata. Mimo że wyszłam spod prysznica, nie mogłam przestać się pocić. Moje piersi również się pociły. Nic nie pomagało. Czułam, jak strużki potu spływały mi w dół brzucha.
 
Ten problem nie dawał mi spokoju (...) długo nad tym myślałam, aż w końcu wpadłam na pomysł, jak go rozwiązać.

Erin stworzyła samonośny ręcznik przeznaczony do piersi. Ta-Ta Towels przypomina stanik w kształcie ósemki. Jak go nosić? To bardzo proste. Wystarczy założyć końcówki ręcznika na piersi (za jego utrzymanie odpowiadają końcówki ze ściągaczem), a środek materiału przełożyć przez głowę. I gotowe!

Ręcznik do piersi, jak zapewnia Erin, skutecznie unosi i podtrzymuje piersi, jednocześnie pozostawiając je suche. Na stornie tatatowel.com czytamy:

Bez względu na to, czy jesteś w SPA, na siłowni, czy relaksujesz się w salonie, Ta-Ta Towels zostanie nowym przyjacielem twoich piersi.

Erin wspomina, że Ta-Ta Towels pomógł jej znajomej pozbyć się wysypki, która pojawiała się pod piersiami w upalne dni.

Dla karmiących piersią

Pomysłodawczyni zapewnia również, że Ta-Ta Towels jest idealnym rozwiązaniem dla matek karmiących piersią. Ręcznik wykonany jest z miękkiej tkaniny i nie podrażnia sutków (jest bezszwowy), a jego chłonny materiał bez problemu poradzi sobie nie tylko z potem, ale i z mlekiem.

Ile kosztuje Ta-Ta? Jego cena wynosi 45 dol. czyli około 162 złotych. Stanikoręcznik dostępny jest w różnych wzorach i kolorach.

 

Więcej o Ta-Ta Towels możesz dowiedzieć się na poświęconej wynalazkowi stronie, Facebooku i Instagramie.

Jak wam się podoba stanik "podomka"?

To też cię zainteresuje:

Co kręci facetów? 5 najbardziej poszukiwanych skłonności

Pokazała ku przestrodze zdjęcie "niewinnego" dołeczka na piersiach. Tak wygląda rak

Więcej o: