Podsłuchała, jak mąż rozmawiał z kolegami o jej rozstępach. Dzięki temu zmieniła podejście do blizn

Sharny Kieser to mama sześciorga dzieci. Po tak wielu ciążach jej ciało jest pokryte rozstępami, które do pewnego czasu odbierały kobiecie pewność siebie. Dzięki mężowi zaczęła patrzeć na swoje ciało inaczej.

Sharny opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że często zastanawiała się nad sensem posiadania zgrabnego ciała, jeśli i tak nie może pokazać się w bikini. Mama sześciorga dzieci uważała, że ten strój nie jest dla niej, ponieważ jej brzuch pokrywało wiele rozstępów.

 

Kiedy zapraszano ją na przyjęcia przy basenie czy na plaży, zawsze odmawiała. Jeśli już się skusiła, wolała pomagać w kuchni, przy jedzeniu lub zmywaniu naczyń.

"On mnie za to kochał..."

Jej podejście do rozstępów zmieniło się, gdy podsłuchała rozmowę męża z kolegami:

Wyjaśniał kolegom, czemu uważa moje rozstępy za piękne. Według niego to znak bycia kobietą. To rezultat wielkiej miłości, którą matka udowadnia tym, że akceptuje blizny na swoim ciele po to, by powitać na świecie dziecko. Im więcej mówił, tym więcej rozumiałam. Nienawidziłam siebie za to, za co on mnie kochał. Moje ciało nie było obrzydliwe, tylko zmieniło się z ciała samolubnej dziewczyny w ciało matki, a rostępy były symbolem tej zmiany.

Z obowiązku w przyjemność

Sharny uznała, że jest dumna ze swoich rozstępów. Teraz traktuje je jako pamiątkę, która zawsze będzie przypominać jej o dzieciach i o miłości, jaką do nich żywi.

 

Dzięki temu, że wreszcie założyła bikini, mama poczuła radość z ćwiczeń i diety. Wcześniej traktowała je jako obowiązek, ponieważ uważała, że i tak nie może podzielić się efektami z nich wynikającymi. Dzięki słowom męża Sharny w końcu naprawdę pokochała swoje ciało.

To też może cię zainteresować:

Reklama nowego energetyka: zdrada, stringi i golizna. A odpowiedź producenta nie lepsza: Kobiety kochają testosteron

Bulwersująca kampania GIS-u. "Ofiara gwałtu jest głupią dziewczyną, bo nie pilnowała drinka?"

Więcej o: