Pies zjada 500 g karmy dziennie. Niewiele? To kropla w morzu potrzeb schronisk dla psów. Możesz pomóc!

Tylko w schronisku w podwarszawskim Celestynowie na nowy dom czeka ponad 300 psów. A to oznacza, że każdego dnia potrzeba minimum 200 kg jedzenia. Ceneo.pl kolejny już raz wychodzi naprzeciw potrzebom wielu schronisk w Polsce i organizuje akcję Rekordowa Miska. Ty też możesz pomóc!

Rekordowa Miska to organizowana przez Ceneo.pl charytatywna zbiórka karmy dla psów. To przy okazji też największa na świecie charytatywna akcja bicia Rekordu Guinnessa w ilości przekazanej karmy na rzecz bezdomnych psów. Po zeszłorocznym sukcesie – udało się zebrać 21 239,5 kg karmy i tym samym ustanowić oficjalny Rekord Guinnessa – organizatorzy postanowili pobić swój rekord i zebrać 23 000 kg karmy.

Od 11 sierpnia, przez 30 dni, główny partner akcji – firma Royal Canin - przekazuje 1 miskę karmy (300 g) za każde pobranie darmowej aplikacji Ceneo.pl na telefon. Ściągnięcie aplikacji zapewnia posiłek dla jednego psa! Ty też możesz pomóc. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w obrazek z psiakiem. To banalnie proste:

Jak wziąć udział w akcji?Jak wziąć udział w akcji? fot. materiały prasowe

W akcję zaangażowało się wiele znanych i lubianych polskich gwiazd. Swoje wsparcie dla akcji wyrazili między innymi: Iwona Węgrowska, Agata Niemiec, Tomasz Jacyków, Anna Jurksztowicz, Paulla, Tomasz Ciachorowski, Rafał Bryndal.

Finał akcji, podczas którego odbędzie się oficjalne ważenie karmy odbędzie się 17 września 2017 na terenie Toru Wyścigów Konnych na wrocławskich Partynicach. Zebrana karma trafi do 8 schronisk na terenie Polski. Placówki świadczące pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt we Wrocławiu, Krakowie, Słupsku, Rzeszowie, Olsztynie, Gaju, Sosnowcu i Bydgoszczy otrzymają dokładnie taką samą ilość karmy, która z pewnością ulży ich budżetom.

Nie zwlekaj, dołącz do akcji od razu! Tu znajdziesz więcej informacji.