"Wypożyczę własną suknię ślubną". Dzięki niej, za darmo, 12 panien młodych poczuje się jak prawdziwe księżniczki

Chociaż, 22-letnia Dawnetta Heinz z Nebraski, jest już po ślubie, jej suknia ślubna wcale nie wylądowała na dnie szafy. Przeciwnie. Śnieżnobiała kreacja uświetni jeszcze niejedną uroczystość weselną.

Dawnetta wpadła na świetny pomysł, jak wykorzystać swoją suknię ślubną. Kiedy poznacie jej plan, zrobi się wam ciepło na sercu. Życie ciężko doświadczyło Dawnette. 22-latka jeszcze do niedawna była bezdomna, a noce spędzała w swoim samochodzie. Kobieta doskonale wie, co to znaczy trudna sytuacja i brak środków do życia.

Dlatego 22-latka postanowiła wesprzeć przyszłe panny młode, które nie mogą sobie pozwolić na kupno weselnej kreacji, użyczając im całkowicie za darmo własną suknię. Jeśli myślicie, że kreacja jest byle jaka, to jesteście w błędzie. Suknia ślubna Dawnetty jest warta 1,2 tys. dolarów, czyli około 4,2 tys. złotych!

22-latka zamieściła ogłoszenie na Facebooku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W swoim ogłoszeniu napisała:

Wypożyczę własną suknię ślubną, komuś, kto nie może dopiąć budżetu, a potrzebuje sukni na ślub. Suknia ma gorset, rozmiar 34-36, w razie potrzeby możliwe przeróbki.

Do Dawnetty już zgłosiło się 12 kobiet z prośbą o wypożyczenie sukni. 22-latka zapowiada, że na tym nie poprzestanie i będzie pożyczać suknię tak długo, jak będzie to potrzebne.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego to zrobiła. Najważniejszy. W rozmowie z Cosmopolitan.com Heinz powiedziała, że wypożycza swoją suknię, ponieważ chce, żeby każda kobieta mogła poczuć się piękną.

Jedną z pierwszych panien młodych, która skorzysta z dobrego serca Dawnette będzie, mama czwórki dzieci, Arianna.

To też cię zainteresuje:

Medyczny cud: w wieku 101 lat pokonał raka. "Podjąłem walkę do końca"

Ma 39 lat i 21-letniego syna, a i tak wciąż proszą ją o dowód, bo wygląda "zbyt młodo"

5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Więcej o: