Myśleli, że oszalał, kiedy po stracie żony zasadził tysiące drzew. 17 lat później stało się jasne, po co to zrobił

Drzewa zostały posadzone w hołdzie dla zmarłej żony. Kiedy urosły, ich korony ujawniły wzruszającą tajemnicę. Jako pierwszy odkrył ją z powietrza mężczyzna lecący balonem.

Kiedy Winston i Janet się poznali, od razu wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Para wzięła ślub i przeprowadziła się na wieś. Niedługo potem na świat przyszedł ich synek. Wspólnie wiedli cudowne życie, aż do feralnego dnia, w którym Janet, po 33 latach małżeństwa opuściła Winstona.

Kobieta zmarła z powodu niewydolności serca. Miała niespełna 50 lat. Winston wspólnie z synem nie mogli pogodzić się z jej stratą. Życie bez Janet straciło dla nich sens. Pewnego dnia Winston wpadł na pomysł, w jaki sposób oddać hołd zmarłej żonie. Uczynił to w wyjątkowy sposób.

Ku pamięci

Winston pamiętał, że Janet uwielbiała pobliską łąkę przy ich domu. Mężczyzna uznał, że będzie ona najlepszym miejscem do uhonorowania pamięci żony. Na łące mężczyzna zasadził tysiące drzew. Po co? Tego nie wiedział nikt. Myślano, że po śmierci żony oszalał. Dopiero 17 lat później, podczas lotu balonem, odkryto jego sekret.

Posadził ku jej pamięci tysiące drzew.Posadził ku jej pamięci tysiące drzew. Fot. youtube.com/watch?v=8u_5BsQHvVs

Sekret odkrył Andy Collet, który regularnie lata balonem. Kiedy pewnego dnia przelatywał nad gospodarstwem i łąką Winstona, zauważył coś osobliwego. Andy spojrzał w dół, a jego oczom ukazał się niesamowity widok. W rozmowie z GladWire.com Andy wspomina:

To był najbardziej niezwykły widok, jaki widziałem z powietrza, a latam często. Na dole, w lesie, ukryte było serce. Można sobie tylko wyobrazić jaka historia miłosna się za nim kryła.

Drzewa posadzone są w kształcie ogromnego serca.Drzewa posadzone są w kształcie ogromnego serca. Fot. youtube.com/watch?v=8u_5BsQHvVs

Andy zobaczył obsadzoną drzewami łąkę, pośrodku której linia drzew tworzyła polanę w kształcie ogromnego serca, którego kształt widać tylko z góry. 

Miejsce zadumy

Na łąkę często przychodzi Winston, dla którego to miejsce refleksji i wspomnień cudownych chwil, które przeżył razem z Janet. Stworzenie miejsca pamięci i zasadzenie drzew było dla Winstona terapią, dzięki której mężczyźnie łatwiej było wrócić do normalności.

Tysiące drzew zostało posadzonych na uwielbianej przez jego zmarłą żonę łące.Tysiące drzew zostało posadzonych na uwielbianej przez jego zmarłą żonę łące. Fot. youtube.com/watch?v=8u_5BsQHvVs

To cię zainteresuje:

Rodzice porzucili ją w pudełku. Dziś jest piosenkarką. Wszyscy zaczęło się od miłości dobrych ludzi i... zegara

Jej szczery wpis o PMS pokochało tysiące Polek. Internautka: "Płaczę ze śmiechu!"

Mole ubraniowe zaatakowały twoją szafę? Sprawdź, jak skutecznie się ich pozbyć