Chora na raka piersi Joanna prosi o nietypową pomoc. "Jest mi wstyd, że muszę to robić"

Joanna to młoda przedsiębiorcza kobieta, którą "dopadł" złośliwy rak piersi. Przez chorobę musiała ograniczyć pracę, co skończyło się problemami finansowymi. Nie poddała się jednak i znalazła na to sposób.

Joanna jest właścicielką marki Gia LaModa. Kiedy nie pracuje, nie zarabia, a przez chemioterapię wiele czasu musiała spędzić w łóżku. Teraz czeka ją kolejne leczenie. W związku z tym jej problemy finansowe mogą się tylko pogłębić. Chyba, że otrzyma pomoc.

Drogie Klientki proszę Was o pomoc. Jest mi wstyd, że muszę to robić... Firma jest na krawędzi. Od stycznia choruję na nowotwór złośliwy piersi. Jestem po chemii i mastektomii. Właśnie zaczęłam miesięczną radioterapię, która bardzo ograniczy możliwość pracy

Kobieta już musiała zamknąć kilka ze swoich sklepów, a przed ostatecznym zlikwidowaniem firmy, a tym samym pozbawienia jej i jej syna środków do życia, może ją uratować tylko większa sprzedaż.

Dlatego Joanna opublikowała swój apel na Facebooku. Post, w którym prosi o robienie zakupów w jej sklepach odbił się szerokim echem w sieci zdobywając 10 tys. udostępnień, kilkaset polubień oraz komentarzy ze słowami wsparcia i otuchy.

Joanna nie przyjmuje wpłat na konto ani innej formy pomocy. Wszystkie szczegóły wraz z adresami sklepów, kodem rabatowym i innymi informacjami znajdują się w opublikowanym przez nią poście.

Zobacz też:

Od kilku ginekologów usłyszała, że jest za młoda na badania. W końcu zdiagnozowano u niej raka piersi

Zajmuje chwilę, a może uratować życie. Prosty i bardzo skuteczny trik na samobadanie piersi [INSTRUKCJA]

Najpierw ją zwolnili, teraz przepraszają i składają propozycję. Dalszy ciąg historii chorej na raka pracownicy Avonu

Więcej o: