Jej rzęsy są tak długie, że może ich używać jak nici dentystycznej. Zapuszczała je prawie 50 lat

Zalotnie długie, gęste i przyciągające wzrok. To wymarzony typ rzęs. I chociaż wiele z nas właśnie takimi może się pochwalić, to jej nie przebije nikt. Poznajcie You Jianxia, która posiada najdłuższe rzęsy na świecie.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Księgi Rekordów Guinnessa, Chinka You Jianxia jest posiadaczką rekordowo długich rzęs. Chociaż określenie ich mianem "długich" to zdecydowanie za mało.

Rzęsy Chinki są tak długie, że z powodzeniem kobieta mogłaby z nich zapleść mini warkoczyki albo użyć swoich super długich rzęs jako... nici dentystycznej. Jej rzęsy na górnej powiece mierzą dokładnie 12,4 cm! I chociaż z daleka rzęsy rekordzistki przypominają rozmyty makijaż, pani You jest z nich dumna.

Pani You wspomina, że jej rzęsy nie zawsze były takie długie. Szybko rosnąć zaczęły w 2013 roku. Według 48-latki wpływ na to miało mieć porzucenie stresującego trybu życia i powrócenie na łono natury. Oczywiście rzęsy Chinki są (chociaż oglądając zdjęcia trudno w to uwierzyć) naturalne.

Wpis o rekordowo długich rzęsach Chinki, znajdzie się w najnowszym wydaniu Księgi Rekordów Guinnessa na 2018 rok.

Podobają się wam jej superdługie rzęsy?

To też cię zainteresuje:

Jeżeli twój antyperspirant nie działa, pewnie powielasz błąd, który popełniają tysiące osób każdego ranka

Myśleli, że oszalał, kiedy po stracie żony zasadził tysiące drzew. 17 lat później stało się jasne, po co to zrobił

Więcej o: