Przerobił zdjęcie modelki plus size na poniżającego ją mema. Opowiedziała mu w czterech słowach

Mężczyzna ukradł i wykorzystał zdjęcie modelki plus size do stworzenia obraźliwego mema. Traf chciał, że przeróbka zdjęcia trafiła w ręce modelki, a ta nie pozostała dłużna i jednym zdaniem pogrążyła "żartownisia".

W Internecie nic nie pozostaje anonimowe, szczególnie kiedy tworzy się niewybredne żarty na temat wyglądu drugiej osoby, zwłaszcza osoby, którą na Instagramie obserwuje prawie 350 tys. osób. Tak, to nie mogło przejść bez echa. Przekonał się o tym użytkownik Twittera, który stworzył obraźliwego mema, wykorzystując do tego zdjęcie w kostiumie kąpielowym południowoafrykańskiej modelki plus size Lesego Legobane.

 

Mem przedstawia kolaż zdjęcia dwóch czarnoskórych modelek w strojach kąpielowych i w pozbawionym kultury komentarzu odnosi się do rozmiarów ich ciała. Pierwsze zdjęcie przedstawia smukłą modelkę Joëlle Kayembe, którą autor określił jako przykład "kobiet, które mnie kręcą".

Na drugim zdjęciu pojawiła się wspomniana już modelka w rozmiarze plus size Lesego Legobane. Jej wygląd został skomentowany jako typ "kobiety, którym się podobam". Zbulwersowani memem użytkownicy Twittera nie pozostawili suchej nitki na jego autorze, trzymając stronę Lesego. Jednak ostatnie słowo należało do niej samej, a jej cięta riposta przebiła wszystko. Wystarczyły cztery słowa.

Nie podobasz mi się.

Co na to twórca mema? Nie odpowiedział modelce. Najwyraźniej jej krótki i inteligentny komentarz skutecznie zamknął mu usta. Brawo dla Lesego, która udowodniła, że na agresję nie trzeba odpowiadać agresją. To się nazywa klasa!

Więcej zdjęć Lesego możesz zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 350 tys. fanów, na Facebooku i Twitterze.

To cię zainteresuje:

Jeżeli twój antyperspirant nie działa, pewnie powielasz błąd, który popełniają tysiące osób każdego ranka

Jej rzęsy są tak długie, że może ich używać jak nici dentystycznej. Zapuszczała je prawie 50 lat

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach