Własny ojciec się jej wstydził, bo całą jej skórę pokrywają znamiona. Dzisiaj jest pewną siebie kobietą

Utalentowana, młoda i piękna. Poznajcie 22-letnią baletnicę Marię Olivieri z Palmy w Hiszpanii, która pomimo tego, że ojciec nie akceptował jej wyglądu, sama jest dumna ze swojej urody.

Maria na świat przyszła bez ani jednego pieprzyka, ale to, jak wyglądała bez znamion, mogą pamiętać - jak przez mgłę - tylko jej rodzice. Wszystko zaczęło się kilka minut po narodzinach dziewczyny. Nagle na jej ciele zaczęły pojawiać się brązowo-czarne pieprzyki. Było ich mnóstwo. Dzisiaj znamiona pokrywają jej ciało od stóp do głów.

Od małego pod kloszem

I chociaż znamiona nie stanowią problemu dla samej Marii, to jej wygląd przeszkadza jej... tacie, który za to, jak wygląda Maria, obwinia matkę. Ojcu Marii na tyle przeszkadzały znamiona córki, że izolował ją od najmłodszych lat, a każde wakacje do 13. roku życia Maria spędzała w szpitalu. W rozmowie z Daily Mail Maria wspomina:

Mój ojciec obwiniał moją mamę za to, że taką mnie urodziła. Izolował mnie od ludzi. Było mi wstyd.

ZOBACZ ZDJĘCIA PIĘKNEJ MARII >>>

 

Maria zawsze miała pod górkę. Trudne dzieciństwo, przykre komentarze dotyczące jej wyglądu i ukradkowe spojrzenia towarzyszyły jej każdego dnia. Pomimo tego Maria była silna i nigdy nie narzekała.

Było ciężko, ale nigdy się nie skarżyłam. Wiem, że wielu ludzi jest w gorszej sytuacji ode mnie i nie powinnam marudzić.

I dodaje:

Powinniśmy bardziej doceniać to, że żyjemy, że mamy ręce i nogi, i możemy ich używać.
 

Pasja to jej siła

Silny charakter Marii to jedno. W codziennym życiu 22-latka może liczyć na swoich przyjaciół, którzy są z nią na dobre i na złe. Źródłem siły Marii jest też jej pasja - balet. To dzięki niemu 22-latka nabrała pewności siebie.

Jestem z siebie dumna, bo wiem, że większość osób na moim miejscu wstydziłaby się wyjść na ulicę. W spojrzeniach innych widzę ciekawość, czuję, że podziwiają moją odwagę.

Szanuj innych i żyj dla siebie

Maria nauczona doświadczeniem ma radę zarówno dla tych, którzy oceniają innych po wyglądzie, jak i dla tych, którzy tak jak ona swoją odmiennością przyciągają spojrzenia innych.

Bardzo ważne jest, żeby docenić innych za ich odmienność. Trzeba też zrozumieć, że niewychodzenie z domu to żadne rozwiązanie, bo nikt nie przeżyje życia za ciebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA PIĘKNEJ MARII >>>

Więcej zdjęć 22-letniej baletnicy możesz zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ja ponad 1 tys. fanów.

To cię zainteresuje:

71-letnia kulturystka zachwyca figurą i energią. Jej sekretem jest cecha, której większość z nas brakuje

Przerobił zdjęcie modelki plus size na poniżającego ją mema. Opowiedziała mu w czterech słowach

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach