Google ujawnił, co ludzie najbardziej chcą wiedzieć o seksie. Panie powinny być zadowolone. Albo się załamać

Wygląda na to, że ludzie wciąż nie wiedzą, jak zadowolić kobietę w łóżku. Tak wynika z danych zebranych przez Google, który ujawnił najczęściej wyszukiwane frazy związane z seksem.

Durex, czyli marka znana ze sprzedaży prezerwatyw i lubrykantów, postanowił dowiedzieć się, co korzystający z sieci chcą wiedzieć o seksie. W tym celu firma przyjrzała się informacjom udostępnionym przez najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie.

Kobieca rozkosz

Wynika z nich, że dwoma najczęściej zadawanymi Google (na całym świecie) pytaniami są "gdzie leży punkt G" i "jak doprowadzić kobietę do orgazmu". To oznacza, że internauci albo ciągle nie mają pojęcia o tym, jak usatysfakcjonować seksualnie kobiety albo chcą pogłębić swoją wiedzę dla zwiększenia ich przyjemności.

Biorąc pod uwagę, że specjaliści od kobiecych narządów płciowych spierają się co do tego, czy punkt "G" w ogóle istnieje, odpowiedzi podsuwane przez wyszukiwarkę mogą nie spełnić oczekiwań poszukujących.

Być może dlatego pozostałe frazy, które znalazły się w zestawieniu " dziesięciu najczęściej zadawanych pytań związanych z seksem" nie dotyczą kwestii związanych wyłącznie z kobiecą rozkoszą.

Ile trzeba mieć lat, by móc kupić prezerwatywy?

Poza orgazmem u pań i lokalizacją punktu "G" internautów najbardziej trapią następujące kwestie:

Czy można się pozbyć opryszczki narządów płciowych?

Jak się pozbyć brodawek z narządów płciowych?

Co to jest rzeżączka?

Jak ręcznie powiększyć penisa?

Jak zmierzyć penisa?

Ile trzeba mieć lat, by móc kupić prezerwatywy?

Jak włożyć męski organ do żeńskiego organu?

Jak długo trwa seks?

Większość z nich sugeruje, że ludzie nie uważali na zajęciach z edukacji seksualnej albo nie mieli ich wcale. Pozostaje tylko pytanie, czy internet na pewno jest najlepszym źródłem wiedzy na ten temat...

Zobacz też:

Co kręci facetów? 5 najbardziej poszukiwanych skłonności

Fotograf poprosił kobiety, żeby przeżyły orgazm przed aparatem. I zostawił je same. Co za zdjęcia

Źródła: Metro.co.uk, Maxim.com.

Więcej o: