Śmiejąc się pokazała cellulit i udowodniła, że "perfekcyjne" ciało na Instagramie to zasługa retuszu

Australijska trenerka personalna, 28-letnia Madalin Giorgetta zrobiła coś, na co nie odważyłaby się większość fit blogerek: jednym zdjęciem obaliła mit idealnego ciała w sieci.

Fit blogerki na Inastagramie udostępniają głównie swoje wyidealizowane zdjęcia, które bez obróbki, wystudiowanych póz, czy Photoshopa nie ujrzą światła dziennego. W efekcie setki tysięcy osób podziwia zdjęcia, które niewiele mają wspólnego z prawdziwym pięknem kobiecego ciała.

Z trendu sztucznych zdjęć postanowiła się wyrwać australijska trenerka personalna Madalin Giorgetta. Madalin na Instagramie udostępniła zdjęcie swoich pośladków bez retuszu. Blogerka udowodniła, że pomimo swojej świetnej figury, nawet ona ma cellulit. Wystarczył gorszy kadr, który ujawnił jej niedoskonałości. I co z tego? Madalin przekonuje, że to nic!

Madalin tak skomentowała swoje zdjęcie:

Kiedy zobaczyłam zdjęcie zrobione przez moją siostrę pomyślałam "obrzydliwe, usuń je, usuń", ale zapomniałam tego zrobić. Zdjęcie zostało. (...) nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby je udostępnić.

Kiedy jakiś czas później australijski magazyn dla kobiet "Women's Health&Fitness" robił materiał z Madalin i poprosił o kilka jej zdjęć, Madalin wysłała do redakcji zdjęcie swoich pośladków z cellulitem. 

Wahałam się, czy udostępnić to zdjęcie. W końcu pomyślałam "a co mi tam" i wysłałam je do redakcji. Naczelna powiedziała mi, że to pójdzie do druku. Teraz kiedy widzę zdjęcie w prasie, jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że zdecydowałam się na opublikowanie zdjęcia pokazującego prawdziwą mnie. Bez filtrów, bez pozowania. Po prostu ja i mój głupkowaty uśmiech.

Jak się okazuje z cellulitem i innymi niedoskonałościami, które są przecież częścią ciała każdej z nas, zmagają się nawet guru fitnessu. Madalin swoim postem chce zwrócić uwagę na fakt, że bez względu na to, czy wylewamy hektolitry potu na siłowni, czy stosujemy zdrową i zbilansowaną dietę albo używamy superkosmetyków, niedoskonałości były, są i będą. Nie zapominajmy, że źródłem kobiecego piękna jest akceptacja.

Więcej zdjęć Madalin możesz zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 400 tys. fanów.

To cię zainteresuje:

Przerobił zdjęcie modelki plus size na poniżającego ją mema. Opowiedziała mu w czterech słowach

Własny ojciec się jej wstydził, bo od stóp do głów jest pokryta znamionami. Dzisiaj jest pewną siebie kobietą