Przedszkolanka zwolniona za zdjęcia. Rodzice: "jej pozy i miny są nacechowane seksualną konotacją"

26-letnia Victoria Demeshkina po interwencji rodziców swoich podopiecznych została zwolniona z pracy w przedszkolu. Powód? Zbyt wyzywające zdjęcia na Instagramie.

Victoria Demeshkina z Jekaterynburga w Rosji do niedawna pracowała jako przedszkolanka. Sytuacja zmieniła się po tym, jak jedna z mam odkryła profil 26-latki na Instagramie i zdecydowała się zainterweniować w tej sprawie. O całej sytuacji szybko dowiedzieli się inni rodzice, a sprawa trafiła do dyrekcji placówki.

Jak podaje The Sun, rodzice uznali, że prezentowane przez Victorię na zdjęciach pozy i miny "są nacechowane seksualną konotacją" i "nie przystoją osobie, która na co dzień pracuje z dziećmi", a to, jak Vitoria jest na nich ubrana, "może sprowadzić dzieci na złą drogę".

Zbyt seksowna do pracy w przedszkolu

O jakie zdjęcia chodzi? Według rodziców Victoria może gorszyć ich pociechy przez zdjęcia w czerwonej obcisłej sukience czy skąpych różowych szortach i bluzce na ramiączkach.

 

Rodzicom nie spodobało się też zdjęcie, na którym Victoria pozuje w wydekoltowanej bluzce i widać jej ramiączko od stanika.

 
 

Poza sukienką i skąpymi szortami na Instagramie byłej przedszkolanki możemy też zobaczyć krótkie spódniczki czy typowo klubowe kreacje, które odsłaniają jej nogi i brzuch.

 

Dyrekcja przedszkola postawiła Victorii ultimatum: albo usunie prowokujące zdjęcia z Instagrama, albo zostanie zwolniona z pracy. 26-latka odmówiła usunięcia zdjęć i została zwolniona. Jej zdaniem zdjęcia nie miały seksualnego charakteru.

Zdjęcia pokazują tylko momenty z mojego życia. Nie mają innej konotacji poza tym. Nie widzę w nich nic nagannego.

Victoria podkreśla, że nigdy nie pokazywała swoich prywatnych zdjęć żadnemu ze swych podopiecznych. Więcej zdjęć możecie zobaczyć na jej Instagramie.

Czy rodzice mieli racje i Victoria faktycznie epatowała seksualnością na zdjęciach? Czy jej prywatny profil mógł być podstawą do zwolnienia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

To cię zainteresuje:

Traumatyczne doświadczenie sekslalki na festiwalu. "Potraktowali ją jak barbarzyńcy"

Szukała chłopaka do skoku ze spadochronem. Chętnych nie brakowało, ale ten kandydat wygrał dzięki super CV

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach