Poszła na siłownię posmarowana samoopalaczem. Kiedy zdjęła legginsy nie poznała swojej nogi

Do listy rzeczy, których absolutnie nie wolno robić przed pójściem na siłownię dochodzi nowa czynność. Używanie samoopalacza. Efekty mogą być opłakane.

Przed pójściem na siłownię nie wolno się objadać (posiłek bogaty w węglowodany najlepiej spożyć ok. 2 godzin przed treningiem), pić alkoholu czy korzystać z sauny (powoduje odwodnienie organizmu). To podstawowe zasady. Dzisiaj do zbioru powyższych dorzucamy kolejną. Pod żadnym pozorem nie nakładaj samoopalacza przed treningiem. Dlaczego? Bo podzielisz los Eve z Falkirk w Szkocji.

Eve chciała jednocześnie dbać o swoją sylwetkę i być opaloną. Dlatego, zanim przebrała się w sportowy strój i poszła na trening, nasmarowała nogi samoopalaczem. Po treningu Eve zdjęła legginsy, a jej oczom ukazał się wielki napis ADIDAS, który ciągnął się od jej łydki, aż po udo.

Eve udostępniła zdjęcie "markowej" opalenizny na Twitterze. Opatrzyła je komentarzem:

A przy okazji, to ostatni raz, kiedy ćwiczyłam, będąc posmarowana samoopalaczem. 

Jak się okazuję, nie tylko Eve chciała zaoszczędzić czas i opalać się jednocześnie ćwicząc. W odpowiedzi pod jej postem inna użytkowniczka Twittera udostępniła podobne zdjęcie.

Cóż, jak się okazuje, nie można mieć wszystkiego, a używanie samoopalacza i jednoczesne noszenie sportowych legginsów, to zdecydowanie zły pomysł.

Zdjęcie z niefortunnie opaloną nogą Eve na Twitterze zdobyło ponad 50 tys. polubień, a prawie 5 tys. osób udostępniło je dalej.

To cię zainteresuje:

Mąż nie radził sobie z zakupami, więc opracowała specjalną listę. Teraz ma spokój

91-latka swoimi obrazami rozsławiła małą wioskę. Za płótna służą jej ściany domów

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Więcej o: