44-letnia mama zbyt atrakcyjna, żeby umawiać się z rówieśnikami. "Na mój widok ślinią się 18-latkowie"

Mieszkająca w Londynie Dawn Cousins winą za to, że u jej boku nie ma żadnego mężczyzny obwinia... swój młody i seksowny wygląd.

44-letnia Dawn Cousins jest mamą czwórki dzieci w wieku od 17 do 22 lat. Jak zapewnia, do pełni szczęścia - pracującej jako recepcjonistka Dawn - brakuje partnera. W czym tkwi problem? Dawn uważa, że to przez jej zbyt atrakcyjny wygląd.

To twoja mama? Myślałem, że siostra!

44-latka notorycznie brana jest za jedną z sióstr swoich córek! Nawet znajomi jej dzieci nie mogą uwierzyć, że Dawn ma 44 lata. Wszyscy biorą ją za starszą siostrę. Dawn w rozmowie z The Sun powiedziała, że przez to jej córki nie chcą nawet słyszeć o wspólnym wyjściu do klubu.

Córki powiedziały mi, że zjedliby mnie tam żywcem.

Mogłoby się wydawać, że tego typu opinie to nic innego jak komplement. Dla 44-latki to poważny problem. Dawn nie może bowiem znaleźć prawdziwej miłości. Kobieta żali się:

Rzecz w tym, że wyglądam jakbym była o połowę młodsza niż w rzeczywistości. Efekt? Faceci w każdym wieku, od 18-latków po seniorów, ślinią się do mnie.

Dla Dawn jej wygląd to prawdziwa udręka. Odkąd rozstała się ze swoim partnerem w 2003 roku, nie spotkała nikogo odpowiedniego. Były za to same rozczarowania.

Czasami chciałabym nie być taka atrakcyjna. Wtedy może spotkałabym tego właściwego, z którym spędziłabym resztę życia.

Według 44-latki ludzie w jej wieku są dla niej za starzy i zbyt monotonii, a osoby, które tak jak ona wyglądają seksownie i młodo, są niedojrzali.

Szukam rycerza w lśniącej zbroi albo chociaż faceta, który byłby w stanie wcisnąć się w takową.

Tego "właściwego" pomagają znaleźć mamie jej dzieci. Niestety bezskutecznie. Dawn założyła nawet profil na portalu randkowym, ale szybko go usunęła.

Nie mogę się spotykać z 40-letnimi facetami, nieatrakcyjnymi i zapuszczonymi, kiedy sama wyglądam jak piękna 20-latka.

Dawn poważnie rozważa wyjazd do Stanów Zjednoczonych w nadziei, że tam znajdzie mężczyznę na swoim poziomie - atrakcyjnego i dobrze zbudowanego - który zostanie jej rycerzem. Życzymy powodzenia!

Więcej zdjęć Dawn możecie zobaczyć na jej Facebooku.

To cię zainteresuje:

Powiedziała "NIE" mężczyznom molestującym ją na ulicy. Zaczęła publikować ich zdjęcia na Instagramie

Oglądają porno i pytają o przepisy na obiad. Strona z filmami dla dorosłych źródłem kucharskich rad i nie tylko

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Więcej o: