Komentarze (53)
Reklama podpasek, w której zamiast niebieskiego płynu pokazano czerwony. "Ludzie przed TV jedzą, no i nagle krew" [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • n29a

  Oceniono 6 razy 2

  Zwłaszcza przy konsumpcji kaszankij. Okropność.

  PS Zgrabne studium reklamy było bodajże w "Dniu świra".

 • taktojahhh

  Oceniono 5 razy 1

  Niestety media wypaczają to co jest naturalne, próbując wtłoczyć widzom sztuczny wyidealizowany model świata. A reklam nie powinno być w ogóle. Zachęcają one do zakupów przez co ludzie muszą więcej pracować. Zmuszają ludzi do zapoznawania z treściami niepożądanymi przez nich, oraz marnują wolny czas.

 • Gość: atma

  0

  bez przesady - to ludzkie. jeśli ktoś brzydzi się okresu, to może zawsze nosić tampony, a do seksu - specjalne Beppy, dzięki którym krwi podczas stosunku nie ma. ale okres jest rzeczą ludzką i nie ma co panikować.

 • dar61

  0

  A. Kto chce oglądać, niech widzi życie w jego rozkwicie. Głosuję za życiem w prawdzie.
  B. Sposób mam prosty: NIE OGLĄDAM reklam. Nie słucham. Nie wchłaniam.
  Tu u Was, Redakcjo - blokuję po wielekroć.
  A owego '...Rem Koc, senior copywriter w IQ Marketing...' wywalam na bezrobotną łączkę, byle polską:
  >>> Rem[igiusz] Koc, Starszy Twórca w IQ Sprzedaż.

 • Gość: hops

  Oceniono 12 razy 0

  Pani Tanji Grubnej proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić, co to jest tabu. To coś, o czym między innymi się nie mówi i czego się nie pokazuje. Wydzieliny organizmu zwykle śmierdzą i są niezbyt przyjemne, dlatego są tabu, i lepiej, niech tak zostanie. Co zaproponujecie nam w następnej kolejności, publiczne oddawanie stolca w dowolnym miejscu? Przecież to taka naturalna czynność.

 • plutoniczna

  Oceniono 18 razy 0

  to jest zabawne.
  ci sami ludzie którzy bulwersują się taką dosłowną reklamą, z niezdrowym podnieceniem i ciekawością będą oglądać ofiary wypadków, ucinanie głów przez ISIS, również nie bulwersuje ich tonięcie dzieci uchodźców.

  taka gmina....

 • Robert jarosz

  Oceniono 1 raz -1

  Przecież pisiory twierdzą że okres to samo zło. będzie hałas. Brawo dla pomysłodawcy reklamy trzeba pokazywać życie takim jakie jest

 • Gość: ona

  Oceniono 9 razy -1

  żenada, ciągle w tv hemoroidy, menopauza, problemy z erekcją, pieczenie i swędzenie w kroku a teraz jeszcze okres? litości!

 • Gość: Miś

  Oceniono 6 razy -2

  Wielkie halo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX