Modelka pokazała piersi i przekonuje kobiety: 'Wiszą, ale wciąż jestem atrakcyjna. Wy też!'

Tess Holliday to 32-letnia modelka plus-size, która znana jest również z promowania ruchu body positive, propagującego ideę akceptacji własnego ciała. Modelka wie, jak ważne jest wspieranie ludzi wstydzących się swojego wyglądu.

Sama przez lata była wyśmiewana przez swoją tuszę oraz bladą skórę przez obcych i własnego ojca. Ludzie szydzili też z jej niepełnosprawnej mamy. Tess miała w niej jednak ogromne wsparcie. To właśnie mama wspierała ją i wierzyła, że córka może osiągnąć wszystko. Wsparcie i akceptacja mamy pomogły Holiday w zostaniu modelką.

Opadające i atrakcyjne

Niedawno na Instagramie Tess opublikowała kolejny post dotyczący samoakceptacji. Na zdjęciu widać modelkę w sukni z głębokim dekoltem. W krótkiej notce Tess napisała:

Do dziewczyn, których piersi nie są sterczące i naturalnie opadają w dół jak moje. Wciąż jestem atrakcyjna jak cholera i wy też jesteście!
 

Pod postem pojawił się hashtag #postbreastfeedingselfie (selfie po karmieniu piersią). Modelka chciała też dodać otuchy kobietom, które mają trudności z zaakceptowaniem swojego ciała po ciąży. Post Tess doczekał się ponad 81 tysięcy polubień.

 

"Wszystkie są fajne!"

W komentarzach kobiety pisały, że jeden niepozorny post jest dla nich niewiarygodnie dużym wsparciem:

- Moje piersi były takie same, kiedy byłam młodą dziewczyną. Zawsze czułam się mniej kobieco, bo nie widziałam, żeby ktoś miał takie piersi. Moje postrzeganie siebie zmieniło się, gdy dorosłam, ale zawsze dobrze wiedzieć, że gdzieś są piersi takie jak moje i w istocie są one niesamowite!

- To prawda! Kiedyś byłam tak niepewna siebie z tego powodu, ale zdałam sobie sprawę, że to tylko grawitacja i to w porządku. Wszystkie cycki to fajne cycki.

- Jesteś inspiracją i błogosławieństwem dla kobiet, które mają niskie poczucie własnej wartości przez to, że ktoś kiedyś się nad nimi znęcał.

To też może cię zainteresować:

8 rzeczy, które robią ludzie szczęśliwi i pozytywnie nastawieni do życia

31-latka pokazała piersi po podwójnej mastektomii. Wcale nie chodzi o wygraną walkę z rakiem

Więcej o: