Suczka po przejściach śmiertelnie boi się każdego poza małym chłopcem. Ich wspólne zdjęcia mówią wszystko

Zanim Nora siedem lat temu trafiła ze schroniska do domu Elizabeth, w którym znalazła prawdziwą miłość, suczka przekonała się na własnej skórze, czym jest ludzka bezduszność i bestialstwo.

Poprzedni właściciele znęcali się nad Norą, kiedy ta była szczeniaczkiem. Efekt? Suczka do dzisiaj śmiertelnie lęka się wszystkiego, co się rusza. Nora drży na widok obcych, boi się krzyku i gwałtownych ruchów. Z jednym wyjątkiem. Osobą, której Nora bezgranicznie ufa, jest synek Elizabeth, Archie.

Zobacz zdjęcia niezwykłej przyjaźni, która połączyła małego Archiego z suczką Norą >>>

 

W rozmowie z Bored Panda Elizabeth opowiada:

Trafiła do nas po przejściach. Bała się praktycznie wszystkiego, ale nie Archiego. Uwielbiała go od początku.
 

Pomiędzy chłopcem a suczką wytworzyła się niezwykła więź. Dziecko swoim łagodnym usposobieniem potrafi zjednać sobie każde zwierzę. Nie inaczej było z Norą, która ewidentnie wyczuła w chłopcu bratnią duszę. Tak narodziła się prawdziwa miłość pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem. Nie wierzycie? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Gdy Archie idzie się myć, Nora kładzie się na dywaniku w łazience i czeka, aż mały skończy się kąpać. A kiedy wycieram małego na kolanach, Nora wskakuje mi na nogi i też chce pomóc.

Gdyby nie konto na Instagramie, na którym Elizabeth udostępnia wspólne zdjęcie Archiego i Nory, trudno byłoby uwierzyć w ich przyjaźń.

Zobacz zdjęcia niezwykłej przyjaźni, która połączyła małego Archi'ego z suczką Norą >>>

Elizabeth i jej mąż mają jeszcze dwoje dzieci. W domu poza Norą mieszkają też dwa psy i trzy koty. Wszystkie zwierzaki są ze schroniska i od każdego z domowników dostają dużo miłości.

 

***

24 października 1997 roku w życie weszła Ustawa o Ochronie Zwierząt. Z tej okazji 25 października został ustanowiony nieformalnym ogólnopolskim Dniem Kundelka.

Sprawdź się i rozwiąż QUIZ: Ten quiz nie jest trudny, ale większe szanse mają ci, którzy żyli w PRL. Jak sobie poradzisz?

To cię zainteresuje:

"Ty się lubisz ruchać". Martyna Wojciechowska i inne znane Polki przyznają, że były molestowane

Pozowały przed orgazmem, w trakcie orgazmu i po nim. Tak wygląda kobieca rozkosz uchwycona na zdjęciach

Więcej o: