Fanka siłowni pokazała, jak jej brzuch zmienił się w 30 sekund. "Osoba po prawej trenuje codziennie i zdrowo je"

Zoe Novota jest blogerką zajmującą się fitnessem. Kobieta ma jednak zdroworozsądkowe podejście aktywnego trybu życia, co udowodniła poprzez napisanie o nietypowej metamorfozie.

Na Instagramie blogerka udostępniła kolaż dwóch zdjęć. Jedno z nich przedstawia Zoe z płaskim brzuchem, drugie - z zaokrąglonym. Kobieta napisała, że ujęcia obrazują jej 30-sekundową przemianę.

 

Dwa oblicza

Według niej post pomoże użytkownikom nabrać dystansu do zdjęć publikowanych na Instagramie:  

Wiele zdjęć na Instagramie, włącznie z moimi, jest pozowanych, są robione przy odpowiednim oświetleniu, pod najlepszym kątem. To wciąż ja, ale nie chodzę, pozując i napinając się w każdej sekundzie. Przyjrzyjcie się dobrze zdjęciu po prawej. To ja, zrelaksowana, bez taśmy w legginsach spłaszczającej brzuch. Osoba po prawej wciąż trenuje prawie codziennie i zdrowo je przez 75 procent czasu. Nadal jest stuprocentowo piękna i silna.
 

Zoe uważa, że ludzie powinni być wobec samych siebie bardziej wyrozumiali. Według niej celem prowadzenia aktywnego trybu życia powinno być dążenie do utrzymania ciała w zdrowiu i dobrej kondycji, a nie uzyskanie perfekcyjnej sylwetki. 

To też może cię zainteresować:

Blogerki plus-size pokazały, jak wyglądają bez Photoshopa. "Wyszczuplone wcale nie wyglądacie lepiej"

Modelka pokazała piersi i przekonuje kobiety: 'Wiszą, ale wciąż jestem atrakcyjna. Wy też!'

100 lat strojów fitness

Więcej o: