Hipopotamiczka Fiona "skradła" im zaręczynowe show. Internauci: "Czy zostanie druhną?"

To chyba najbardziej urocze oświadczyny, jakie można sobie wyobrazić. Magiczne słowa "czy zostaniesz moją żoną?" padły w zoo, a całej sytuacji, przyklejona do szyby, przyglądała się... młoda hipopotamiczka Fiona.

Hayley razem ze swoim chłopakiem Nickiem wybrała się na jednodniową wycieczkę do zoo w Cincinnati, żeby świętować pierwszą rocznicę związku. Para chciała m.in. zobaczyć na własne oczy jedną z największych gwiazd tamtejszego zoo - dziewięciomiesięczną hipopotamiczkę o wdzięcznym imieniu Fiona. Kiedy Hayley i Nick stali przed zbiornikiem dla hipopotamów wydarzyło się coś niezwykłego.

Hayley na chwilę odwróciła się od Nicka, żeby poprosić kogoś o zrobienie im wspólnego zdjęcia na tle pływających hipopotamów. Kiedy się obróciła, Nick klęczał przed nią z otwartym pudełeczkiem w dłoniach. W środku był pierścionek zaręczynowy. W tym samym czasie, przez szybę zbiornika, obserwowały ich ciekawskie oczy hipopotamiczki Fiony.

Mistrzyni drugiego planu

Fiona "przykleiła" pyszczek do szyby i zaciekawiona obserwowała spod wody moment zaręczyn. Pełna uroku chwila została uwieczniona na zdjęciu.

 

I chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że Fiona "skradła" zaręczonej parze całe show, Hayley napisała na Instagramie, że razem z Nickiem są szczęśliwi, że Fiona była z nimi w tak ważnym dla nich dniu. Zdjęcie podbiło serca internautów, którzy nie mogli wyjść z podziwu nad jego czarem i komentowali:

To najbardziej urocza rzecz, jaką widziałam. Fiona powinna zostać zaproszona na ślub!
Czy Fiona zostanie druhną?
Fiona ma minę jak włoskie babcie, które nie zaznają spokoju, dopóki nie zobaczą pierścionka na palcu wnuczki. Gratulacje!

Fiona, księżniczka zoo

Hipopotamiczka jest wcześniakiem. Przyszła na świat w styczniu tego roku, na sześć tygodni przed planowanym terminem. Jak podaje portal Unilad, Fiona jest pierwszym na świecie od 75 lat nilowym hipopotamem, który przyszedł na świat w zoo i jedynym wcześniakiem, który przeżył. Żeby zobaczyć Fionę do zoo przyjeżdżają turyści z całych Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Nic więc dziwnego, że figlarna hipopotamica jest prawdziwą księżniczką miejskiego zoo w Cincinnati.

Sprawdź się w QUIZIE: Ten quiz nie jest trudny, ale większe szanse mają ci, którzy żyli w PRL. Jak sobie poradzisz?

To cię zainteresuje

"Nie trzymaj kluczy między palcami" mówią eksperci od samoobrony. Radzą, jak to robić, by nie uszkodzić siebie

'Oddanie moczu po seksie zmniejsza ryzyko zajścia w ciążę' - po tej wypowiedzi lekarki w sieci zawrzało [JAK JEST?]

Krótki kurs samoobrony dla kobiet

Więcej o: