Dla swojej żony zapisał się na kurs robienia makijażu. Chce zdążyć, zanim będzie za późno

Starszy pan regularnie odwiedza salon kosmetyczny, w którym pobiera lekcje makijażu. Nie robi tego dla siebie, tylko dla swojej małżonki, która traci wzrok.

Żona Briana, Jean, traci wzrok. Kobieta każdego dnia widzi coraz gorzej, a wykonywanie codziennych, nawet najprostszych czynności to dla niej nie lada wyzwanie. Jean nie jest w stanie samodzielnie zrobić sobie makijażu. Na szczęście u jej boku czuwa Brian. Mężczyzna specjalnie dla swojej żony postanowił, że nauczy się sztuki wizażu.

Brian podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i regularnie pobiera lekcje. Razem z Jean odwiedza salon kosmetyczny, gdzie pod okiem zawodowego wizażysty Brian poznaje tajniki makijażu. Wszystko dla Jean.

Pracownik salonu, kiedy poznał powód, dla którego Brian pobiera lekcję makijażu, nie krył wzruszenia. Postanowił, że zrobi parze wspólne zdjęcie, które udostępnił na Twitterze.

I właśnie dlatego kocham swoją pracę! (...) Brian uczy się, jak robić makijaż, żeby móc malować swoją małżonkę, która traci wzrok. Co za cudowna para, która żyje pełnią życia!

Historia, która kryje się za zdjęciem starszego małżeństwa, poruszyłaby nawet najtwardsze serce. Nic dziwnego, że po opublikowaniu na Twitterze zareagowało na nie ponad 220 tys. osób, a ponad 72 tys. udostępniło zdjęcie dalej. Pojawiło się też ponad kilkaset komentarzy.

Nie potrafię nawet znaleźć słów. To jest piękne!
I to jest prawdziwa miłość.

Sprawdź się w QUIZIE: Ten quiz nie jest trudny, ale większe szanse mają ci, którzy żyli w PRL. Jak sobie poradzisz?

To cię zainteresuje:

Łzy, radość, gołe pośladki, a nawet krowa zjadająca bukiet panny młodej. Oto najlepsze zdjęcia ślubne roku

Pozowały przed orgazmem, w trakcie orgazmu i po nim. Tak wygląda kobieca rozkosz uchwycona na zdjęciach

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Więcej o: