"To coś więcej niż życzliwość". Z okazji setnych urodzin dostała ponad 600 kartek z życzeniami

Swoich setnych urodzin Brytyjka Lizzie Picken nigdy nie zapomni. I bynajmniej nie chodzi o okrągły jubileusz, tylko o niezwykłe prezenty, które seniorka dostała od nieznajomych.

Za urodzinową niespodziankę odpowiedzialni są pracownicy domu spokojnej starości, w którym mieszka staruszka. Jej opiekunowie, którzy wiedzą, że seniorka jest samotna, postanowili zamieścić apel w mediach społecznościowych, w którym prosili o przysyłanie stu urodzinowych kartek na setne urodziny seniorki. Efekt? Przerósł najśmielsze oczekiwania.

Na adres domu spokojnej starości listonosz przyniósł nie sto, ale ponad sześćset kartek z życzeniami! Dyrektorka domu spokojnej starości, w którym mieszka stulatka, jak podaje itv.com, powiedziała:

Lizzie była bardzo podekscytowana swoimi setnymi urodzinami. Zaproponowałam, że wrzucę ogłoszenie do mediów społecznościowych i poproszę o kartki z życzeniami. Fajnie jest dostać sto kartek z okazji skończonych stu lat. Lizzie była zachwycona pomysłem!

Które lepsze: oryginały czy marki własne? Porównujemy słone przekąski

I dodaje:

Lizzie co prawda ma starszą siostrę, która ma 103 lata, ale mieszka za granicą. Poza tym seniorka nigdy nie wyszła za mąż i nie ma dzieci, ale ma rodzinę i przyjaciół.

Co na to wszystko jubilatka? Była wzruszona i zaskoczona, bo nie spodziewała się aż takiego odzewu. Pudła wypełnione nie tylko kartkami, lecz także prezentami do ostatniej chwili były przechowywane w tajemnicy.

To coś więcej niż życzliwość. Jestem bardzo wdzięczna za troskę.

Sprawdź się w QUZIE: Te 15 faktów o męskim ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Powstały specjalne gadżety erotyczne dla molestowanych kobiet. Mają pomóc im odzyskać radość z seksu

Przytulasz psa? Psi psycholog ostrzega: wydaje się nam, że okazujemy tym miłość, a jest zupełnie inaczej

Więcej o: