Jeszcze niedawno miała zarost. Teraz krok po kroku pokazała, jak z mężczyzny stała się kobietą

Studentka z Ohio przeszła proces zmiany płci, który udokumentowała za pomocą serii selfie. Po kuracji hormonalnej zmiany były widoczne gołym okiem, a makijaż i dziewczęca garderoba dopełniły metamorfozy.

Co się dzieje z twoim ciałem, gdy nie uprawiasz seksu? [LEPSZY SEKS]

Zazwyczaj mamy okazję zobaczyć zdjęcie wykonane przed i po zmianie płci. Jednak Selgal (pseudonim, pod którym udostępnione zostały zdjęcia na Imgur) zdecydowała się, za pomocą serii zdjęć, pokazać cały proces kuracji hormonalnej, jaki przeszła. Dzięki zdjęciom możemy zobaczyć, jak niesamowicie, za sprawą hormonów potrafi zmienić się ludzkie ciało.

ZOBACZ SELGAL PRZED, W TRAKCIE I PO PRZEMIANIE >>>

Selgal zdecydowała się na podzielenie tak intymnymi zdjęciami z myślą o innych osobach, które myślą o zmianie płci. Selgal ma też nadzieję, że dzięki zdjęciom, innym ludziom łatwiej będzie zrozumieć osoby transseksualne.

Kuracja zaczęła się, kiedy Selgal miała 18 lat i trwała 17 miesięcy. Zanim nastąpiła kuracja, nastolatka przyjmowała blokery, które blokowały wytwarzanie się hormonów męskich. Dopiero potem rozpoczęła się leczenie hormonalne przy pomocy żeńskiego hormonu - estrogenu. Efekt? Jej twarz zmieniła się nie do poznania.

Byłam dziewczyną w ciele chłopca. Teraz jestem sobą.
Nigdy nie jest za późno, na zmianę tego kim jesteś. Szczęście naprawdę istnieje. Musisz tylko zaryzykować i je znaleźć.

Selgal odkłada pieniądze na usunięcie męskich genitaliów. Cały zabieg jest drogi i kosztuje ok. 90 tys. dolarów.

ZOBACZ SELGAL PRZED, W TRAKCIE I PO PRZEMIANIE >>>

Podczas zmiany płci, przyjmowane przez Selgal żeńskie hormony miały za zadanie m.in. rozprowadzać tłuszcz do bioder, zwiększyć rozmiar biustu i ograniczać rośnięcie zarostu.

Co sadzicie o dzieleniu się tego typu zdjęciami ze światem? czekamy na wasze opinie w komentarzach!

Sprawdź się w QUIZIE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Skorpion zdradza pod wpływem namiętności, Byk z nudów. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [KOBIETY]

Karłowatość nie pozbawiła jej marzeń o zostaniu modelką. "Obiektyw sprawia, że czuję się seksowna"

Więcej o: