Od 37 lat jest żonaty, ale na randki i do łóżka chodzi z lateksową lalką. Teraz zbiera na seksrobota

58-letni James, chociaż od ponad 36 lat jest żonaty, otwarcie przyznaje się, że regularnie uprawia seks ze specjalnie do tego zaprojektowaną lalką. Dlaczego to robi?

Co się dzieje z twoim ciałem, gdy nie uprawiasz seksu? [LEPSZY SEKS]

Ma 158 centymetrów wzrostu, długie blond włosy, duże oczy, subtelny nos i zmysłowe usta. Drobne ciało podkreśla obfity biust, wąska talia i kształtne, kobiece biodra. Wygląda na około 20-25 lat i jest z... lateksu. Poznajcie April, która jest sekslalką należącą do Jamesa.

Sekslalka April.Sekslalka April. Fot. youtube.com/watch?v=zqM4iUZ1wkA

Seks z lalką

April jest jedną z trzech lateksowych sekslalek, które posiada James. 58-latek za filigranową blondynkę z dużym biustem i talią osy, z którą sypia kilka razy w tygodniu, zapłacił 3,5 tys. dolarów (ponad 12,4 tys. złotych). Skąd pomysł na zakup sekslalki? Jak podaje Mirror.co.uk powody są prozaiczne:

Wygląda na dwudziestoletnią kobietę. Ponieważ nigdy nie będę przystojny jak Brad Pitt, taka lalka to spełnienie marzeń każdego faceta w moim wieku.
 

Jak wygląda seks z lateksową lalką? 58-latek jest nią zachwycony.

Stosunek jest zdumiewająco podobny do seksu z prawdziwą kobietą. Jedyna różnica polega na tym, że samemu trzeba zmieniać pozycję, bo lalka nie jest w stanie tego zrobić.

Co na to Tine, żona Jamesa? Na początku obawiała się  o "inną kobietę" i nie chciała dzielić z April małżeńskiego łoża. Jednak z czasem zmieniła zdanie i przestała się tym przejmować.

James i jego sekslalka April.James i jego sekslalka April. Fot. youtube.com/watch?v=zqM4iUZ1wkA

Jeżeli by chciał, mógłby pójść do innej, ale nie zrobił tego. Był wobec mnie szczery.

Jak rodzina

James opowiada, że posiadanie sekslalki nie ogranicza się tylko do seksu. Mężczyzna przyznaje, że znajduje przyjemność w ich ubieraniu, malowania im twarzy i mówieniu do nich.

Czuję do niej przywiązanie. Odczuwam coś, czego wcześniej nie byłbym w stanie sobie wyobrazić.

To nie wszystko. James nie tylko uprawia seks i zajmuje się April, ale zabiera ją na randki.

Zazwyczaj wyskakujemy gdzieś, gdzie można coś zjeść. Większość ludzi, którzy nas mijają, nawet nie zdają sobie sprawy, że April nie jest człowiekiem.

I dodaje:

Gdybym miał wybierać pomiędzy April a moją żoną... szczerze... nie wiedziałbym, co zrobić.

58-latek przyznał też, że zbiera pieniądze na zakup seksrobota. Seksrobot potrafi się uśmiechać i rozmawiać, a nawet reagować podczas seksu. Kosztuje około 40 tys. złotych.

Twarze sekslalek są  bardzo realistyczne. Wyglądają jak prawdziwe.Twarze sekslalek są bardzo realistyczne. Wyglądają jak prawdziwe. Fot. youtube.com/watch?v=zqM4iUZ1wkA

James i sekslalka April są jednymi z głównych bohaterów brytyjskiego dokumentu pt. "Seksroboty nadchodzą" emitowanego w Channel 4. Dokument opowiada o firmie, która próbuje stworzyć pierwszego, w pełni funkcjonującego seksrobota. 

Czy uważasz, że w przyszłości w naszych sypialniach "zagoszczą" seksroboty? Czekamy na twój komentarz!

Sprawdź się w QUIZE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Jak się ubrać na Wigilię, by wyglądać elegancko i z klasą, kiedy nosi się duże rozmiary?

Dopada cię sezonowa chandra? Według ekspertów pomóc mogą... świąteczne dekoracje

Więcej o: