Ważyła 140 kg i wypijała pięć puszek coli dziennie. Odkąd zerwała z nałogiem, schudła o połowę

Zła dieta i uzależnienie od Coca-Coli doprowadziły ją do nadwagi. W najgorszym momencie Sarah ważyła ponad 140 kilogramów. Odkąd odstawiła słodzone napoje, schudła i zmieniła się nie do poznania.

33-letnia Sarah od zawsze zmagała się z nadwagą. Jednak prawdziwy dramat nastąpił po dwóch ciążach. Sarah straciła wtedy kompletnie kontrolę nad swoją wagą. Dziennie pochłaniała nawet 3 tys. kalorii w postaci fast foodów, na śniadanie jadła hot dogi i zajadała się tanimi gotowcami ze sklepu. Jakby tego było mało, niezdrowe jedzenie popijała hektolitrami coli. Dziennie wypijała nawet pięć puszek. To prawie dwa tysiące puszek rocznie! Efekt? Jej waga skoczyła do 140 kilogramów. Sarah w rozmowie z "The Sun" powiedziała:

Piję colę, odkąd skończyłam 20. rok życia. To był mój codzienny zwyczaj. Przez lata cały czas tyłam i tyłam.

Sarah przyznaje, że nie myślała o konsekwencjach i nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo sobie szkodzi. Nadwaga, którą się nie przejmowała, zaczęła jej jednak w końcu przeszkadzać. Brytyjka wstydziła się, tego jak wygląda. Gdziekolwiek się nie pojawiła, czuła na sobie pełne politowania spojrzenia innych. 

Jednak ukradkowe spojrzenia i niemiłe komentarze obcych nie motywowały Sary do działania. Decyzja o zerwaniu z nałogiem picia coli i jedzenia śmieciowych produktów nastąpiła... w parku rozrywki. Sarah przeżyła wtedy największe upokorzenie w swoim życiu - przez wagę nie zmieściła się krzesełku kolejki górskiej. Postanowiła wtedy, że zmieni swoje życie.

Postanowiłam coś z tym zrobić. Dla siebie, dla mojej rodziny. Przez moją nadwagę nie mogłam się nawet bawić z moimi dziećmi.

Kolejną motywacją do zerwania z nałogiem picia coli była zdiagnozowanie u Sary idiopatycznego nadciśnienia śródczaszkowego. Lekarz powiedział Sarze
wprost, że jedyny ratunek to zrzucenie zbędnych kilogramów i zmiana diety.

Nie tykam już coli. Na samą myśl o jej smaku mnie mdli.

Sarah zerwała ze złymi nałogami. Przyznaje, że nie było łatwo, ale efekty widać gołym okiem. Udało jej się schudnąć prawie połowę swojej pierwotnej wagi. Teraz waży 67 kilogramów i czuje się świetnie!

Moje życie całkowicie się zmieniło. Nie boje się już rozmawiać z ludźmi. Nie przejmuje się już, że mnie będą oceniać. Teraz mogę być sobą.

Sprawdź się w QUIZIE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Od 36 lat jest żonaty, ale na randki i do łóżka chodzi z lateksową lalką. Teraz zbiera na seksrobota

Dopada cię sezonowa chandra? Według ekspertów pomóc mogą... świąteczne dekoracje

Więcej o: