Doprowadził żonę do łez, bo szydził z jej młodzieżowego makijażu. Internauci byli innego zdania

Torri za sprawą swojej nastoletniej córki Haleigh, która zrobiła jej młodzieżowy makijaż, przeszła totalną metamorfozę. Jednak, kiedy mąż Terrri zobaczył ją w "nowej wersji"... wyśmiał wygląd żony.

Haleigh nie mogła uwierzyć, że jej tata tak zareagował. I chociaż Torri makijaż bardzo się podobał, reakcja męża sprawiła jej przykrość. Nastolatka pewna swoich umiejętności i tego, że jej mama wygląda pięknie, zrobiła jej zdjęcie i udostępniła je Twitterze.

Zrobiłam mamie makijaż, a ona czuje się w nim piękna, a teraz płacze, bo tata wyśmiał jej wygląd. Dajcie znać i udostępnijcie to zdjęcie, jeżeli uważacie, że mama wygląda uroczo.

- napisała Haleigh.

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Odpowiedź użytkowników Twittera, na zdjęcie jej mamy po metamorfozie, była błyskawiczna i całkowicie zaskoczyła Haleigh. Liczby mówią same za siebie.

Ponad 200 tys. osób polubiło zdjęcie, a prawie 120 tys. udostępniło je dalej! Pod wpisem pojawiło się też ponad 4 tys. komentarzy, w których użytkownicy Twittera wyrażali słowa wsparcia i wyrazy podziwu dla metamorfozy Torii.

Twoja mama wygląda cudownie! Pokazałaś jej, ile osób zareagowało na jej zdjęcie? Mam nadzieję, że zrobi się jej miło!
Dlaczego się śmiał, skoro to nie był makijaż dla niego? Powiedz swojej mamie, że dopóki czuje się piękna, opinia innych nie powinna mieć dla niej znaczenia. Zrobiła to dla siebie, a nie dla niego.

Haleigh nie spodziewała się tylu pozytywnych reakcji. W rozmowie z Yahoo powiedziała:

Byłam pewna, że na mój post zareagują tylko znajomi. Tymczasem reagowali obcy ludzie. Przez powiadomienia w telefonie, nie miałam chwili spokoju!

I dodaje:

Ojcowie są beznadziejni! Potrafią tylko się śmiać, bo nie wiedzą, jak zareagować i nie potrafią się odnaleźć.

Co na to sama Terri? Nie spodziewała się tylu ciepłych słów wsparcia i przyznaje, że dzięki temu czuje się o wiele lepiej, a co najważniejsze, przestała przejmować się reakcją męża.

Sprawdź się w QUIZIE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Polska zabawka erotyczna światowym hitem. Zmierzy, co trzeba, policzy kalorie i poradzi, jak lepiej się kochać

"Ona już wie, co będzie miała w ustach". Krytyka seksistowskiej reklamy nie pomogła. Wypuścili kolejną

Więcej o: