Kiedyś miał nadwagę, dzisiaj kobiety mdleją na jego widok. Telewizyjne show dla otyłych odmieniło jego życie

Sam jako nastolatek ważył ponad 150 kilogramów i na tyle wstydził się tego, jak wygląda, że zgłosił się do programu, który miał pomóc mu schudnąć. Po dziesięciu latach zmienił się nie do poznania.

Wszystko zaczęło się prawie dziesięć lat temu. 19-letni wówczas Sam Rouen, który ważył 154 kilogramy, zgłosił swój udział do telewizyjnego show pt. "Największy Przegrany", którego uczestnikami były osoby otyłe. Zasady programu były proste - wygrywa ten, komu uda się schudnąć najwięcej. Sam schudł w ciągu programu, aż 71 kilogramów. I chociaż nie wygrał, uczestnictwo w programie całkowicie odmieniło jego życie.

Dziesięć lat później

Dzięki programowi 29-latek nie tylko schudł. Przede wszystkim zmienił swoje nawyki i utrzymał superformę, którą potwierdza każdego dnia, pracując jako strażak. Po dziesięciu latach od zmiany, Sam napisał na Facebooku krótki post i opatrzył go zdjęciem niezwykłej metamorfozy:

Nie byłem pewien czy to pisać, ale co tam. Minęło dziesięć lat. Wydarzyło się mnóstwo rzeczy. Dobrych, złych. Wzloty, upadki. Wiem, że mam w swoim narożniku wiernych kibiców. Dziękuję wam za to, bardzo to doceniam.

Dzisiaj, porównując zdjęcia Sama sprzed dziesięciu lat, aż trudno uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Spektakularna metamorfoza odmieniła jego życie. Sam stał się pewny siebie, znalazł miłość swojego życia i wymarzoną pracę. I chociaż ma świetne ciało, wciąż wstydzi się zdejmować koszulkę na plaży.

Nie lubię się rozbierać. Nawet na plaży.

- powiedział.

Gdyby ktoś powiedział Samowi dziesięć lat temu, że zostanie strażakiem, będzie miał powodzenie u kobiet, a nawet wystąpi w seksownej sesji zdjęciowej, pyzaty wówczas 19-latek popukałby się w głowę i spojrzał z politowaniem.

Sam, odkąd wziął udział w programie "Największy Przegrany", żeby utrzymać swoją formę regularnie ćwiczy na siłowni, biega i zdrowo się odżywia. Historia Sama, niegdyś otyłego nastolatka, z którego szydzili wszyscy, a dzisiaj szczęśliwego i prowadzącego zdrowy tryb życia mężczyzny, udowadnia, że chcieć to móc.

Możesz być na dnie, ale przy odrobinie ciężkiej pracy i wytrwałości, możesz się odbić od dna i spełnić swoje marzenia!

Więcej inspiracji i zdjęć Sama możecie zobaczyć na jego Facebooku

Sprawdź się w QUIZIE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

O tych zawodach mało kto wie. Wśród nich profesjonalny wąchacz pach z pensją wyższą niż średnia krajowa

Promuje sportową odzież, oskarżono ją o reklamę otyłości. Riposta marki - bezbłędna!

Więcej o: