Dzień Darmowej Dostawy 2017 już dziś!

Zastanawiasz się, dlaczego nie musiałeś zapłacić dziś za transport za zakupy zrobione w sklepie internetowym? Powód jest prosty: 5 grudnia to Dzień Darmowej Dostawy 2017.

Dzień Darmowej Dostawy 2017 to coś, czym 5 grudnia kusi wiele sklepów internetowych, od rana dostajemy newslettery i inne powiadomienia o promocji. To dobra okazja na zakup rzeczy, na które zazwyczaj nie decydujemy się, bo koszt transportu jest wyższy, niż mielibyśmy zapłacić za sam produkt.

Ósma edycja akcji Dzień Darmowej Dostawy

W tym roku Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest po raz ósmy. Za akcją stoi eKomercyjnie, a dołączyć może każdy sklep internetowy, który tylko chce wziąć udział (i spełni zasady opisane w regulaminie).

Kiedy zamawiamy bez płacenia za przesyłkę?

Dzień Darmowej Dostawy 2017 obchodzimy 5 grudnia, zatem zamówienia do których nie doliczymy kosztów transportu możemy składać dziś (tj. 5 grudnia) między godziną 0.01 a 23.59. Akcja dotyczy zamówień z dostawą na terenie Polski.

Według regulaminu akcji, mamy nie ponosić kosztu dostawy "niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia".

Czy obrączka wyleczy jęczmień? [NaZdrowie]

Które sklepy biorą udział w akcji?

Jeśli nie dostałeś jeszcze powiadomienia od sklepu (a jeśli jesteś zapisany do newslettera, zapewne masz je już na swojej skrzynce) albo interesują cię zakupy w miejscu, w którym wcześniej niczego nie kupowałeś, zajrzyj na oficjalną stronę akcji - www.dziendarmowejdostawy.pl - sprawdzisz tam, które sklepy internetowe dołączyły się do Dnia Darmowej Dostawy. Jak czytamy na stronie jest ich 1800!

Dzień Darmowej Dostawy: po co?

Przede wszystkim, aby zachęcić ludzi do zakupów w internecie. Są tacy, którzy boją się zaryzykować, kupują stacjonarnie, chociaż kosztuje ich to więcej czasu. Dzień Darmowej Dostawy ma zachęcić ich do sprawdzenia, jak wygląda kupowanie w sieci. A ci, którzy robią to na co dzień, mogą zaoszczędzić na dostawie. To  także dobry moment, aby zamówić prezenty na zbliżające się święta Bożego Narodzenia (na Mikołajki lepiej nie próbować, mogą nie dotrzeć na jutro).

Zakupy bez płacenia za przesyłkę na świecie

My mamy Dzień Darmowej Dostawy, za oceanem jest Free Shipping Day - amerykańska akcja organizowana od 2008 roku. Odbywa się ona w połowie grudnia, w 2017 roku wypada 15 grudnia. Podobne przedsięwzięcia odbywają się także m.in. w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

To także może cię zainteresować:

Więcej o: