"Tak wygląda miłość!" - ludzie zachwycili się tym, jak mężczyzna dba o partnerkę

Jak wygląda mężczyzna, który naprawdę kocha swoją wybrankę? Według przynajmniej 300 tys. ludzi nie klęczy przed nią z różą ubrany w elegancki garnitur. Zamiast tego ma na sobie dżinsy i szary t-shirt, a jeśli już klęczy to... przed szafą z kosmetykami.

Brittney Johnson robiła zakupy w drogerii, kiedy zobaczyła mężczyznę pochylającego się przed szafą z lakierami do paznokci. Nieznajomy rozmawiał przez telefon ze swoją żoną lub dziewczyną i próbował wybrać dla niej idealny kolor kosmetyku. Kobiecie bardzo zależało na oliwkowym lakierze.

Mężczyzna zrobił zdjęcie szklanych buteleczek i wysłał partnerce. Brittney usłyszała, jak mówił: "Wysłałem ci zdjęcie. To ten? Chcesz zobaczyć, jakie kolory mają te zbliżone do niego? Może chcesz wszystkie trzy kolory?".

"Jak byliśmy młodzi, to pół nocy seksu, pół przegadane". Pary z 50-letnim stażem zdradzają sekrety udanego związku

"To miłość!"

Panią Johnson ujęło zachowanie mężczyzny. Kobieta postanowiła zrobić nieznajomemu zdjęcie i opisać całą sytuację, która według niej jest doskonałym przykładem na to, jak powinna wyglądać miłość:

Wysiłek. Pokazanie komuś, że to, co jest dla niego ważne, jest też ważne dla ciebie. Wyjście poza swoją strefę komfortu. Pozwolenie sobie czasami na poczucie się głupio po to, żeby uszczęśliwić swoją dziewczynę (czy chłopaka). Miłość to nie kwiaty, kartki i cukierki, lecz spędzony ze sobą czas, udowodnienie tego, że naprawdę słuchasz i popierasz rzeczy, na których zależy drugiej osobie.

"Czemu nie jestem sławny?"

Mężczyzna wybierający lakier dla partnerki urzekł nie tylko Johnson. Do tej pory post Brittney polubiło 387 tysięcy osób, a udostępniło prawie 300 tysięcy. Na szczęście okazało się, że tacy panowie nie są wyjątkiem. W komentarzach kobiety chwaliły swoich partnerów. Mężczyźni pisali, że nie mają problemów ze zrobieniem kosmetycznych zakupów dla swoich partnerek: 

Mój mąż jest taki sam. Też robi dla mnie „kobiece” zakupy. Szczęściara ze mnie.
Hej, cały czas robię takie rzeczy dla swojej dziewczyny. Czemu nie jestem sławny?

To też może cię zainteresować:

Dla swojej żony zapisał się na kurs robienia makijażu. Chce zdążyć, zanim będzie za późno

Ukarali ją za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, bo... nie zauważyli jej choroby

Więcej o:
Komentarze (29)
"Tak wygląda miłość!" - ludzie zachwycili się tym, jak mężczyzna dba o partnerkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anielskie_oczka

  Oceniono 69 razy 59

  "Mężczyzna długo stał przy szafie z kosmetykami. Była wzruszona, gdy dowiedziała się czemu"
  Brawo! W tych czasach rzadko się spotyka takie uczuciowe szafy z kosmetykami.

 • joanna_can

  Oceniono 41 razy 39

  „Mężczyzna długo stał przy szafie z kosmetykami. Była wzruszona (...)” powiem krótko: kamień by się wzruszył, nie tylko szafa...

 • pamejudd

  Oceniono 36 razy 30

  Brejking nius normalnie...

 • cezar85

  Oceniono 42 razy 22

  to mógłbym być ja, a jeśli po trzecim zdjęciu usłyszała

  - słonko, weź się kur...a zdecyduj, bo zaraz wychodzę - to na pewno byłem ja

 • 12-digit

  Oceniono 29 razy 17

  Ta cała Britney lansuje się na miłości innych. Zrobiła zdjęcie gościa i już lubi ją 400 tys. ludzi. Pytam się za co? Że pstryknęła gościowi fotkę z ukrycia i wrzuciła do sieci nie pytając go nawet o zgodę?

 • szejker1984

  Oceniono 20 razy 14

  Czy to naprawdę jakieś szczególne wydarzenie? Miliony facetów codziennie w ten sposób robią zakupy swoim partnerkom. Zapewne nawet wielu czytających tutaj ma podobne doświadczenie z kupowaniem czegoś dla partnerki jednocześnie z nią rozmawiając aby wybrać to co ona naprawdę chce. I nie dziwię się facetowi, że wolał kupić wszystkie 3 lakiery dla swojej kobiety niż potem w domu usłyszeć, że to jednak zły kolor i iść jeszcze raz do sklepu.
  Dziwne to jest robienie z takiego czegoś wielkiego wydarzenia w necie. Nie wiem czy to społeczeństwo już tak dużo siedzi w internecie, że zwyczajną rzecz w realu uważa się za nie wiadomo co...?

 • vontomke

  Oceniono 19 razy 11

  Jeśli to jest news na skalę światową, to faceci dzisiaj muszą być rzeczywiście ch...ami.

 • szejski

  Oceniono 6 razy 6

  Boshe, a ja myślałem że to takie wzruszające, bo musiał dziewczynę do trumny umalować....

  BTW: wybieranie koloru na podstawie zdjęcia telefonem nie jest raczej najlepszym pomysłem

 • kloceklego

  Oceniono 10 razy 6

  Pulitzer za ten "artykuł" się należy. bezapelacyjnie. ja kupuję jedzenie no stop i to nie tylko dla siebie. czy już kogoś wzruszyłem? czy wszyscy płaczą i lajkują? czy ktoś już udostępnił i zareagował? pliz, bicz, pliz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX