"Tak wygląda miłość!" - ludzie zachwycili się tym, jak mężczyzna dba o partnerkę

Jak wygląda mężczyzna, który naprawdę kocha swoją wybrankę? Według przynajmniej 300 tys. ludzi nie klęczy przed nią z różą ubrany w elegancki garnitur. Zamiast tego ma na sobie dżinsy i szary t-shirt, a jeśli już klęczy to... przed szafą z kosmetykami.

Brittney Johnson robiła zakupy w drogerii, kiedy zobaczyła mężczyznę pochylającego się przed szafą z lakierami do paznokci. Nieznajomy rozmawiał przez telefon ze swoją żoną lub dziewczyną i próbował wybrać dla niej idealny kolor kosmetyku. Kobiecie bardzo zależało na oliwkowym lakierze.

Mężczyzna zrobił zdjęcie szklanych buteleczek i wysłał partnerce. Brittney usłyszała, jak mówił: "Wysłałem ci zdjęcie. To ten? Chcesz zobaczyć, jakie kolory mają te zbliżone do niego? Może chcesz wszystkie trzy kolory?".

"Jak byliśmy młodzi, to pół nocy seksu, pół przegadane". Pary z 50-letnim stażem zdradzają sekrety udanego związku

"To miłość!"

Panią Johnson ujęło zachowanie mężczyzny. Kobieta postanowiła zrobić nieznajomemu zdjęcie i opisać całą sytuację, która według niej jest doskonałym przykładem na to, jak powinna wyglądać miłość:

Wysiłek. Pokazanie komuś, że to, co jest dla niego ważne, jest też ważne dla ciebie. Wyjście poza swoją strefę komfortu. Pozwolenie sobie czasami na poczucie się głupio po to, żeby uszczęśliwić swoją dziewczynę (czy chłopaka). Miłość to nie kwiaty, kartki i cukierki, lecz spędzony ze sobą czas, udowodnienie tego, że naprawdę słuchasz i popierasz rzeczy, na których zależy drugiej osobie.

"Czemu nie jestem sławny?"

Mężczyzna wybierający lakier dla partnerki urzekł nie tylko Johnson. Do tej pory post Brittney polubiło 387 tysięcy osób, a udostępniło prawie 300 tysięcy. Na szczęście okazało się, że tacy panowie nie są wyjątkiem. W komentarzach kobiety chwaliły swoich partnerów. Mężczyźni pisali, że nie mają problemów ze zrobieniem kosmetycznych zakupów dla swoich partnerek: 

Mój mąż jest taki sam. Też robi dla mnie „kobiece” zakupy. Szczęściara ze mnie.
Hej, cały czas robię takie rzeczy dla swojej dziewczyny. Czemu nie jestem sławny?

To też może cię zainteresować:

Dla swojej żony zapisał się na kurs robienia makijażu. Chce zdążyć, zanim będzie za późno

Ukarali ją za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, bo... nie zauważyli jej choroby

Więcej o: