Babcia myślała, że wiesza na choince śliczne bombki. Wnuczka odkryła pomyłkę: "Wybuchłam śmiechem"

Seniorka kupiła "oryginalnie" wyglądające bombki. Okazało się, że przezroczyste z zewnątrz kule ze świecącym się od brokatu wnętrzem to nie świąteczne ozdoby tylko... specjalnie zapakowane fioletowe stringi.

Wszystko wyszło na jaw, gdy oryginalne świąteczne ozdoby zawisły na choince. Kiedy 21-letnia Alex, wnuczka seniorki, oglądała choinkę, jej uwagę przyciągnęły bombki. Były dziwne, a ich wnętrze wypełnione było brokatowym materiałem.

Okazało się, że przezroczyste kule z tajemniczym środkiem, to nie bombki, tylko pudełka ze stringami. Tak, w środku były fioletowe, skrzące się od brokatu stringi! Alex podzieliła się zabawnym odkryciem na Twitterze.

Moja 74-letnia babcia myślała, że kupiła świąteczne bombki. Okazało się, że to pokryte brokatem lawendowe stringi. Życzę wam Wesołych i zakręconych Świąt.

- napisała 21-latka.

Alex wyznała, że jej babcia nie miała zielonego pojęcia, że kupione bombki to w rzeczywistości stringi w kulistym opakowaniu.

Babcia nie miała o tym pojęcia, że w środku są stringi. Kupiła "bombki", bo były w jej ulubionym lawendowym kolorze. Moja reakcja, kiedy dowiedziałam się, czym są w rzeczywistości fioletowe "bombki"? Byłam w szoku i wybuchłam szczerym śmiechem.

Zdjęcie oryginalnej świątecznej ozdoby nabytej przez babcię Alex, na Twitterze polubiło ponad 74 tys. osób, a 22 tys. udostępniło zabawną historię dalej.

Jakie są wasze oryginalne ozdoby choinkowe? Czekamy na wasze komentarze!

To cię zainteresuje:

ASMR, czyli "orgazm w głowie". Ekspert wyjaśnia, dlaczego dźwięki cięcia, szeptu i drapania mają tylu fanów

Wzięli się za siebie i razem schudli prawie 180 kg! "Nie mieliśmy diety, operacji, trenerów personalnych"

Sprawdź się w QUIZIE: Umiesz zorganizować poprawną prywatkę? Ten quiz sprawdzi, czy znasz zasady

Więcej o: