To będzie najstarsze małżeństwo w Wielkiej Brytanii. Razem mają 171 lat

Na miłość nigdy nie jest za późno! Udowadniają to Ted i Joan, którzy po 15 latach znajomości w końcu się pobiorą. Kiedy zawrą małżeństwo, zostaną najstarszą parą w Wielkiej Brytanii.

Historia miłości 90-letniego Teda i 81-letniej Joan jest bardzo romantyczna. Para poznała się 15 lat temu podczas wakacji, które organizował ich wspólny zakład pracy dla byłych pracowników. Seniorzy spodobali się sobie nawzajem, na tyle, że kiedy wakacje dobiegły końca, ich znajomość trwała nadal. Oboje wymienili się numerami telefonów i każdego dnia potrafili spędzać godziny na wspólnych rozmowach.

Kiedy się poznaliśmy, nikt z nas nie myślał o związku. Potem Ted zaczął do mnie dzwonić i się zalecać.

- powiedziała Joane.

Przełom nastąpił, kiedy Joan zaprosiła Teda na noworoczny obiad. Od tego momentu seniorzy zaczęli regularnie się spotykać. Z czasem ich znajomość przerodziła się w miłość.

Sprawdź swój horoskop już teraz i dowiedź się, co cię czeka w 2018 roku! >>>

Od tragedii do oświadczyn

Ted, chociaż para od dawna rozważała małżeństwo, zdecydował się poprosić o rękę Joan dopiero po tym, jak w 2015 roku doznał udaru. Troska i miłość, których doznał wtedy od Joan, uświadomiły go, że chce z nią spędzić resztę życia. Efekt? W styczniu para weźmie ślub cywilny! Tym samym Ted i Joan zostaną najstarszym małżeństwem w Wielkiej Brytanii.

Zakochani, którzy razem mają 171 lat, swój miesiąc miodowy chcą spędzić na wyspie Hayling, na południu Anglii. Atrakcji będzie co nie miara, bo seniorzy już zaprosili 50 osób, aby wspólnie świętować swoje szczęście.

Przyszłej młodej parze życzymy spełnienia marzeń

To cię zainteresuje:

To nie ciąża, tylko wzdęcie! Kulturystka pokazała, jak w kilka chwil, jogurt zmienił jej sześciopak w bańkę

Wzięli się za siebie i razem schudli prawie 180 kg! "Nie mieliśmy diety, operacji, trenerów personalnych"

Sprawdź się w QUIZIE:

Ten quiz nie jest trudny, ale może poproś o pomoc kogoś starszego. Wpadniesz w pułapkę?