Jego makijaż odmłodził 80-latkę o kilkadziesiąt lat. Nawet chirurg plastyczny nie zrobiłby tego lepiej

Poznajcie 32-letniego Anara Agakishieva, mistrza wizażu z Gruzji, który za pomocą makijażu potrafi odjąć nawet kilkadziesiąt lat. Jego metamorfozy są niesamowite.

Anar każdego dnia dzięki swoim przyborom do makijażu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,  potrafi uwypuklić i podkreślić naturalne piękno swoich klientek. 32-latek robi to naprawdę dobrze.

Ilu partnerów seksualnych należy mieć przed stałym związkiem? [LEPSZY SEKS]

Jednak jego najbardziej spektakularne metamorfozy, to te, których dokonuje, współpracując ze starszymi osobami. Gruzinowi wystarczy kuferek wizażysty, żeby 80-letniej seniorce za pomocą makijażu odjąć nawet 40 lat!

 

Sprawdź co cię czeka w 2018 roku i przeczytaj swój horoskop już teraz! >>>

Dla Anara nie ma rzeczy niemożliwych. Kurze łapki, zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, worki pod oczami i wszelkie inne niedoskonałości skóry związane z podeszłym wiekiem, to żaden problem. Przekonajcie się sami i obejrzyjcie filmik!

 

Na Instagramie filmik z metamorfozą 80-letniej seniorki wyświetlono prawie 130 tys. razy. W ponad 650 komentarzach zachwyceni internauci wyrażali swój podziw dla kunsztu Anara.

I operacja plastyczna jest już niepotrzebna!
Geniusz!
Jesteś czarodziejem. Seniorka wygląda cudownie! 

Oglądając efekty jego prac, aż trudno uwierzyć, że na filmikach widzimy te same osoby.

 

Więcej efektów pracy Anara Agakishieva możecie zobaczyć na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie pół miliona fanów, Facebooku i na jego stronie.

 
 

To cię zainteresuje:

Znana sieciówka znowu szokuje. Tym razem chodzi o seksistowską metkę z instrukcją do prania: To obciach

Facet do pogadania, a robot do łóżka. Czy seksroboty dla kobiet całkowicie pogrążą szanse mężczyzn na związek?

Sprawdź się w QUIZIE: To quiz dla omnibusów. Masz wiedzę z różnych dziedzin? To masz szanse w tym quizie. Wasza średnia to 13/17

Więcej o: