Dziewczyna na szpilkach za wysoka? Ten producent butów dodaje panom 7 cm

Męskości, klasy, mądrości, czułości, oddania nie mierzy się w centymetrach. Dlatego prosimy niskich mężczyzn, żeby nie dali się wpędzić w kompleksy z powodu wzrostu.

Przytulamy do serca wszystkich niskich panów, którzy nie czują się zbyt komfortowo ze swoim wzrostem. Cieszymy się, że jest taki produkt, jak buty z podwyższeniem, które oprócz 7 centymetrów, dodają wam także pewności siebie. Nie cieszymy się jednak, że reklama producenta sugeruje, że przez wasz wzrost, przy partnerce w szpilkach, stajecie się smutni i beznadziejni, bo wcale tacy nie jesteście.

 

Podwyższenie podwyższeniem, ale prawda jest taka, że kiedyś te buty będziecie musieli zdjąć, a wtedy, jak w przypadku Kopciuszka o północy, czar pryśnie, a prawda wyjdzie na jaw.

Buty podwyższająceButy podwyższające Fot. Archiwum prywatne

Jeśli jakaś dziewczyna na szpilkach ma problem z waszym wzrostem, to jej strata. Tak samo jak wasza strata, jeśli nie dacie szansy wyższej od was kobiecie, bo jest wyższa. Niscy mężczyźni są świetni - pisałyśmy kiedyś o tym TUTAJ. A ostatnio opisałyśmy trenera, który ma 165 cm wzrostu w airmaxach (TUTAJ). Głowa do góry (nawet jeśli naturalnie musicie ją zadzierać), niczego wam przecież nie brakuje. 

Więcej o: