Rozbiła bank zdjęciem w sukience na "lepsze czasy". Powód? To zrozumie każda z nas

Brak pewności siebie nie pozwalał nastoletniej Ashlie chodzić w modnej, welurowej sukience przed kolana. Gdyby nie pomoc jej przyjaciół, być może sukienka nadal leżałaby nieużywana w szafie.

Wiele z nas ma w swojej szafie ciuchy, które czekają na "lepsze czasy". Bo może uda się zrzucić kilka centymetrów w biodrach do nowych jeansów albo w końcu brzuch będzie perfekcyjnie płaski i gotowy na sukienkę z wyprzedaży. Podobne myślała Ashlie, która głęboko w szafie chowała swoją welurową sukienkę w kolorze brudnego różu. Powód? Brak pewności siebie.

Czy "penis armata" jest lepszy niż "penis pufa"? [LEPSZY SEKS]

Jednak kilka dni temu nastolatka przełamała onieśmielenie i opublikowała na Twitterze serię zdjęć w skrywanej w garderobie sukience. Efekt? Ponad 320 tys. polubień, tysiące udostępnień i pełnych zachwytu komentarzy. Co się stało, że nieśmiała Ashlie zmieniła zdanie?

Nigdy nie pomyślałabym, że kiedykolwiek mogłabym to założyć. Pewność siebie nie jest moją mocną stroną, ale z pomocą moich niesamowitych przyjaciół, którzy mnie wspierali, założyłam ją i poczułam, jak moja pewność siebie odrobinę wzrosła.

- napisała.

Ashlie na początku, kiedy włożyła sukienkę, czuła się przerażona, ale jej przyjaciele skutecznie przekonali ją, że jej wątpliwości są bezpodstawne, bo wygląda w kreacji przepięknie.

Historia nastolatki udowadnia, że tak naprawdę szkoda tracić czas na nienoszenie ubrań z powodu strachu przed opiniami osób trzecich. Trudno się z tym nie zgodzić. W końcu, która z nas chciałaby się obudzić się za kilkadziesiąt lat z poczuciem niespełnienia spowodowanym przez nienoszenie wymarzonych ubrań?

To cię zainteresuje:

Powinniśmy brać prysznic rano czy wieczorem? Lekarze wyjaśniają, która pora jest lepsza dla organizmu

"Ludzie sądzą, że ginekologia estetyczna to wymysł rozkapryszonych paniuś" [ROZMOWA]

Sprawdź się w QUIZIE: Te osoby na pewno znasz (a przynajmniej powinieneś), ale czy wiesz dlaczego? Wasza średnia 9/14