5-latka brawurowo zaśpiewała przebój Sinatry. "To przyszła gwiazda"

Sophie Fatu ma zaledwie pięć lat, a już zrobiło się o niej głośno za sprawą jej interpretacji wielkiego hitu Franka Sinatry pt. "Fly Me To The Moon". Słuchając Sophie, przygotujcie się na gęsią skórkę.

Frank Sinatra to niekwestionowany gigant światowej sceny muzycznej, prawdziwy klasyk. Jego charakterystyczny gładki i czarujący głos jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego tym większy podziw należy się małej Sophie, która "rzuciła" wyzwanie mistrzowi i wzięła na warsztat piosenkę z jego repertuaru.

Sohpie zaśpiewała przebój Sinatry pt. "Fly To The Moon" i zrobiła to po prostu genialnie. Jej interpretacja brzmi lekko i przyjemnie dla ucha. Oglądając jej występ trudno oderwać od niej wzrok. Przekonajcie się sami.

 

Dziewczynka czaruje nie tylko głosem i urokiem osobistym, ale i talentem scenicznym. Widać, że śpiewanie to dla niej czysta przyjemność i najlepsza zabawa. Jej muzyczny kunszt docenili użytkownicy YouTube. Filmik w kilkanaście dni wyświetlono ponad 140 tys. razy. Nie zabrakło też komentarzy:

To przyszła gwiazda.
Jest urocza.
To prawdziwy talent. Klasa. Zaśpiewałaś niesamowicie.

Rodzinny talent

Sohpie urodziła się w artystycznej rodzinie. Jej mama, Victoria Fatu, jest pianistką i piosenkarką, która ma na swoim koncie muzyczne nagrody. Jeżeli jesteście ciekawi, jak gra i śpiewa mama uroczej Sophie posłuchajcie na jej kanale YouTube.

To cię zainteresuje:

Powinniśmy brać prysznic rano czy wieczorem? Lekarze wyjaśniają, która pora jest lepsza dla organizmu

"Ludzie sądzą, że ginekologia estetyczna to wymysł rozkapryszonych paniuś" [ROZMOWA]

Sprawdź się w QUIZIE: Te osoby na pewno znasz (a przynajmniej powinieneś), ale czy wiesz dlaczego? Wasza średnia 9/14

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Więcej o: