"Obiecuję ci, że przytyjesz" - Kasia Nosowska parodiuje fitnesserki? "To mój ulubiony trening"

Katarzynę Nosowską znacie jako wokalistkę zespołu Hey, autorkę tekstów piosenek oraz felietonistkę. Ostatnio Nosowska ujawniła jeszcze jeden talent - została trenerką.

Tak, nie przewidziało się wam. Zamiast jednak ćwiczyć z hantlami, wokalistka postawiła na podnoszenie... paczki chipsów. I to nie za szybko, żeby nie spalić zbyt wiele kalorii. Kasia udowodniła, że podchodzi z dystansem i dużą dozą humoru do obecnej mody na ćwiczenia i prowadzenie zdrowego stylu życia.

"Obiecuję, że przytyjesz"

Wokalistka w udostępnionych na swoim Instagramie krótkich filmikach sparodiowała blogerki fitnessowe. W pierwszym nagraniu udzieliła wywiadu hałaśliwej i niezbyt kompetentnej dziennikarce, której rolę odegrała Agata Kulesza.

 

Kolejne posty to "treningi" Nosowskiej, w których bierze udział przyjaciółka wokalistki, Ewa. Na początku nagrania udostępnionego tuż po wspomnianym wywiadzie, Kasia informuje:

Tak jak obiecywałam, dzisiaj przedstawię wam pierwszy trening. Poznajcie moją przyjaciółkę, Ewę. Jak widzicie, jest nader szczupła. Ewo, obiecuję ci, że po treningach ze mną przytyjesz. Musisz tylko wykonywać precyzyjnie moje wskazówki. Pamiętaj, masz ogromne szanse, przy skrupulatności, dołączyć do gangu grubasów.
 

"Mega Turbo Kreator"

Zgodnie z modą na rozbudowane nazwy treningów, wokalistka określiła swój program "Mega Turbo Kreatorem Opony". Wymieniła też akcesoria potrzebne do wykonania ćwiczeń - to chipsy, ptasie mleczko oraz kubki wypełnione oliwą z oliwek. Wszystko oczywiście należy zjeść i wypić.

Ostatnim etapem treningu jest oczywiście rozciąganie. Tego jednak nie można wykonywać zbyt gwałtownie, żeby nie stracić za dużo pozyskanych właśnie kalorii. Naturalnie, "ćwiczenia" są niezwykle przyjemne - w ostatnim filmiku Ewa przyznaje, że jest z nich bardzo zadowolona.

 

"To trening dla mnie!"

Internauci docenili humor Nosowskiej. Jej pierwszy post zapowiadający treningi doczekał się ponad 71 tysięcy wyświetleń. Jeden z "zestawów ćwiczeń" doczekał się ponad 400 komentarzy. Użytkownicy zapewniali, że takie treningi mogą wykonywać przez cały czas:

Biorę udział! Czekam na lajfy z treningami. Będzie ostry wycisk, dobrze, że lodówka pełna.
Wreszcie człowiek może poczuć ducha sportowego w swojej kategorii!
W końcu idealny trening dla mnie!
Zdecydowanie mój ulubiony trening. Czy można ćwiczyć codziennie?

To też może cię zainteresować:

Jak rozpoznać kłamcę? Swoje metody zdradził były agent FBI

5-latka brawurowo zaśpiewała przebój Sinatry. "To przyszła gwiazda"

Więcej o: