Tym zdjęciem Magdalena Cielecka uczciła 46. urodziny. Ubrana w przeżycia, a nie makijaż

Aktorka Magdalena Cielecka 20 lutego skończyła 46 lat. Ten fakt przypieczętowała wrzuceniem zdjęcia swojej uśmiechniętej twarzy. Jej życzymy zdrowia, a sobie tak pięknej naturalności

Wiem doskonale, że nie jest łatwo być kobietą. Po przekroczeniu 40. roku życia boleśnie można się także przekonać, że kobietom nie jest się także łatwo starzeć. To znaczy starzenie się jest bardzo łatwe - wystarczy wziąć czas, grawitację i rzucić im ciało na przynętę, a reszta dokona się sama. Nie jest łatwo starzeć się przy świadkach, a jeszcze gorzej w świetle jupiterów.

 

Portale plotkarskie uwielbiają zestawiać zdjęcia aktorek z czasów ostatniej klasy podstawówki oraz aktualne i dziwić się, że tak się zmieniły/postarzały/straciły jędrność/sflaczały jakoś.

- Kiedyś miałaś lepszy owal i wyżej piersi.
- A ty więcej włosów i dłuższe erekcje.

To mój ukochany dialog podsłuchany kiedyś na wakacjach przy skraju basenu. Dialog małżeństwa z dwucyfrowym stażem.

Aktorka Magdalena Cielecka skończyła 46 lat. - O matko, to ona już tyle ma! - dziwi się, patrząc na wrzucone na tę okoliczność na profil aktorki zdjęcie w wersji saute, równocześnie zachwycając (jak ponad 500 osób, które zostawiły pod postem gratulacje), jaka Cielecka piękna i naturalna. Aktorka portret wzbogaciła okolicznościowym podpisem:

Dziś moje 46. urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. ciągle liczę na więcej! i piękniej. mądrzej. życzę sobie dobrego, świadomego życia. wrażliwości na innych i słabszych. szacunku dla wartości. nieustawania w dążeniu do prawdy. ciekawości i rozwoju. wolności i demokracji. wspólnoty. pokoju. miłości. i nadziei, że to wszystko nastąpi:-).

Kto mieszka w centrum Warszawy i nieraz natknął się na aktorkę w kawiarniach czy podczas spacerów, ten wie, że ona zawsze tak minimalistycznie jeśli chodzi o użycie kosmetyków kolorowych się prezentuje. I inspiruje, żeby tak może mniej podkładu, a więcej naturalnego blasku - ze środka, nie z butelki sobie dodawać.

I może powieka bardziej opada, odgniecenia po nocy dłużej się na policzku wyprasowują, ale za to w głowie więcej, w sercu bardziej bogato i pewność siebie to już nie przykrywka.

Sto lat!

Więcej o: