Teraz możesz kupić najmodniejsze rośliny ozdobne z całego świata... nie ruszając się z domu

Egzotyczny ogród na parapecie twojego mieszkania bez wychodzenia z domu? To możliwe, bo teraz w Amazonie będzie można zamówić wszystkie modne i piękne

Wystarczy wolna przestrzeń, pomysł na aranżację wnętrza i kilka kliknięć myszki, żeby stworzyć mini ogród botaniczny we własnym mieszkaniu. Poprzez nową zakładkę, którą stworzył Amazon, znajdziemy rośliny i krzewy z całego świata. 

Wyjeżdżasz na urlop i nie wiesz, co zrobić z ukochanymi roślinami? Podpowiadamy!

Orient z dostawą do domu

Amazon najwyraźniej chciał wyjść naprzeciw nie tylko miłośnikom domowych ogródków, ale i pasjonatom trendów wnętrzarskich, którzy uwielbiają eksperymentować z zielenią. A takich przybywa, o czym świadczy rosnąca popularność blogów o uprawianiu roślin, ale i rosnące zainteresowanie roślinami domowymi w sklepach. 

Sprawdź, jakie są najczęściej kupowane rośliny ozdobne >>>

Drzewko bonsai.Drzewko bonsai. Fot. amazon.de

Jeżeli nie mamy pomysłu, jaką roślinkę chcemy kupić, gigantyczny wybór na pewno nie ułatwi nam decyzji. W ofercie znajdziemy siedem kategorii roślin. Wśród nich m.in.; misterne przycięte drzewka bonsai, majestatyczne palmy, rośliny mięsożerne, kaktusy i sukulenty, obłędne orchidee i wiele innych egzotycznych roślin gotowych do postawienia na parapecie, czy stojaku.

Poza roślinami egzotycznymi do kupienia jest także "klasyczna" roślinność taka jak wrzosy, czy paprocie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź, jakie są najczęściej kupowane rośliny ozdobne >>>

Ozdobny krzew na stojaku.Ozdobny krzew na stojaku. Fot. amazon.de

Ceny w zależności od gatunku roślin wahają się od kilku do nawet kilkuset dolarów. Do zamówienia należny doliczyć koszt przesyłki.

***

Sprawdź jak samemu stworzyć wnętrzarski hit sezonu, czyli las w słoiku. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu! Satysfakcja i zachwyt gości gwarantowana.

Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

To cię zainteresuje:

Sparaliżowany od pasa w dół pan młody na ślubnym kobiercu wstał z wózka dla ukochanej. "Wszyscy płakali"

Zapuszczony i wstydliwy agent ubezpieczeniowy zmienił się w kipiącego seksem modela. Wystarczyły dwie rzeczy

Sprawdź się w QUIZIE: My podajemy trzy tytuły filmów, ty wskaż, który aktor zagrał we wszystkich. Wasza średnia 12/15

Więcej o: