Facet na Oscarach ma wyglądać elegancko i grzecznie? Rippon uznał inaczej - jego skórzana uprząż to sam SEKS

Adam Rippon zazwyczaj zachwyca na lodzie. Łyżwiarz figurowy i tegoroczny olimpijczyk podbił serca fanów sportu w Korei, ale na tym nie poprzestał. Na Oscary ubrał się tak, że komentatorom opadła szczęka.

To byłaby najnudniejsza gala Oscarów w historii, gdyby nie płomienna przemowa Frances McDormand i seksowna skórzana uprząż Adama Rippona. Tej nocy żaden mężczyzna nie wyglądał lepiej.

Łyżwiarz wystąpił na gali rozdania Oscarów we fraku stworzonym przez Jeremiego Scotta, projektującego dla marki Moschino. Klasyczny smoking został zestawiony ze skórzaną uprzężą kojarzącą się z BDSM. Rippon założył do tego lakierowane mokasyny na bose stopy. Sportowiec nie zapomniał także o biżuterii - na palcach miał pierścionki, na przegubie bransoletkę i zegarek.

 

W masie eleganckich, ale poprawnie ubranych mężczyzn, Adam mocno się wyróżniał. I wydawałoby się, że mężczyźni mają ograniczone środki, żeby wyglądać na czerwonym dywanie oryginalnie i seksownie. Nie epatują gorsetami, dekoltami, podkreślającymi sylwetkę krojami. Adam - z pomocą projektanta - połączył elegancję z erotyką. I to w bardzo udany sposób.

 

Udaną próbę pokazania innej strony mody męskiej mieli także Arnie Hammer w projekcie Giorgio Armaniego i Timothee Chalamet - w białym smokingu od Berluti. Do odwagi i fantazji Adama Rippona im jednak daleko.

Oscary 2018 - lista zwycięzców. 'Kształt wody' wygrywa w najważniejszych kategoriach

Jedna z zachwyconych jego stylizacją osób napisała:

Gdzieś w niebie Oscar Wilde, Harvey Milk, James Baldwin i Michał Anioł wznoszą toast margaritą.
 
Więcej o: