Potęga makijażu. 26-latka po raz pierwszy w życiu zobaczyła się w lustrze bez czarnych znamion

Rosyjska wizażystka, Goar Avetisian, za pomocą podkładu i pędzla dokonała niesamowitej metamorfozy Iryny. Makijażem przykryła liczne znamiona na twarzy dziewczyny.

Goar jest prawdziwą mistrzynią zmiany wizerunku. Rosjanka maluje kobiety, które doświadczyły przemocy domowej oraz te, których twarz pokrywają blizny albo znamiona. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to naprawdę dobrze.

W udostępnionym ostatnio filmiku Goar przeprowadziła spektakularną metamorfozę Iryny z Jakucka. Twarz dziewczyny pokrywają znamiona melanocytowe. To bardzo rzadka choroba skóry. Wizażystka zaproponowała współpracę Irynie po tym, jak poznała jej smutną historię. Matka 26-latki porzuciła ją tuż po urodzeniu, kiedy okazało się, że dziewczyna ma szpecące znamiona.

 

Goar użyła oczywiście mocno kryjącego podkładu, a koloryt skóry dodatkowo wyrównała czerwonym korektorem. Przyciemniła też brwi oraz wykonała ciemny makijaż oczu. Rezultat? Ponad milion wyświetleń filmiku, setki pozytywnych komentarzy i, co najważniejsze, uśmiech i radość na twarzy Iryny.

 
Chciałam, żeby Iryna mogła zobaczyć się chociaż raz w życiu bez znamion.

Więcej niesowitych metamorfoz i prac Goar możecie zobaczyć na jej Instagramie.

 
 

To też cię może zainteresować: Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna choruje na rzadką chorobę [ZDJĘCIA]

To cię zainteresuje:

Sprawdź się w QUIZIE: Myślisz, że o porach roku wiesz wszystko? Tak ci się tylko wydaje. Już 3. pytanie jest wyzwaniem. Wasza średnia 7/10

Więcej o: