Słynie z mocnego makijażu, ale teraz pokazała się bez. Fani w szoku: "Mój Boże, wygląda cudownie!"

Poznalibyście ją? To Christina Aguilera, która w najnowszej sesji wystąpiła bez makijażu. Wygląda świeżo i dużo młodziej. Olśniewająca!

Piosenkarka Christina Aguilera słynie z wyzywającego wizerunku. Mocny makijaż, doczepione sztuczne włosy i niewiele zakrywające stylizacje to jej znaki rozpoznawcze. W najnowszej sesji dla Paper Magazine pokazała zupełnie nowe oblicze - do zdjęć pozowała bez grama podkładu, pudru, sztucznych rzęs czy szminki. Efekt? Aguilera wygląda jak nie ona!

 

Okazuje się, że pod ostrym makijażem, do którego przyzwyczaiła nas Aguilera, kryje się piękna kobieta. Aguilera w wersji no make-up wygląda świeżo, dziewczęco i zdrowo. Po prostu olśniewająco!

 

Na Instagramie zdjęcia Christiny bez makijażu w ciągu kilkunastu godzin polubiło kilkadziesiąt tysięcy osób. Pojawiły się też setki komentarzy.

Przepiękna. Po prostu anioł!
Christina... gdzieś ty się podziewała do tej pory?!
O mój Boże! Bez makijażu wygląda cudownie!

Tym samym Aguilera sesją bez makijażu wpisała się w trend gwiazd, które promują naturalną kobiecą urodę. Trend niecały rok temu zapoczątkowała inna amerykańska piosenkarka Alicia Keys (pisaliśmy o tym tutaj: "Nie chcę się już dłużej ukrywać". Alicia Keys rezygnuje z makijażu i ma dla nas naprawdę ważne przesłanie).

 

A tak Aguilera wygląda w pełnym makijażu.

 

Więcej zdjęć Aguilery możecie zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie pięć milionów osób.

 

Polską gwiazdą, która oczarowała nas swoim wizerunkiem bez makijażu jest Magdalena Cielecka. Aktorka z okazji swoich 46. urodzin podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem bez grama makijażu. Jak wyglądała? Przekonajcie się sami: Tym zdjęciem Magdalena Cielecka uczciła 46. urodziny. Ubrana w przeżycia, a nie makijaż.

Jak wam się podoba nowe oblicze Christiny Aguilery bez makijażu? Czy pokazywanie twarzy saute jest kobiece? A może w pewnym wieku nie przystoi? Piszcie sowje opinie w komentarzach!

To cię zainteresuje:

Więcej o: