Rzadka choroba sprawiła, że wyglądają jak "bracia" i połączyła ich losy. Dalej nie wierzycie w przeznaczenie?

Z powodu rozszczepionej wargi i różnobarwności tęczówek, 7-letni Madden nie mógł znaleźć przyjaciół. Z pomocą przyszedł kot, który tak jak chłopiec, cierpi na te same dolegliwości.

7-letni Madden z Oklahomy ma rozszczepioną wargę, a z powodu heterochromii - rzadkiej choroby, która objawia się różnobarwnością tęczówek - ma lewe oko niebieskie, a prawe brązowe. Odbiegający od normy wygląd chłopca jest powodem, dla którego inne dzieci ze szkoły nie szczędzą mu wyzwisk i kpin.

Pomimo nieprzychylności rówieśników Madden znalazł bratnią duszę. Został nim... kociak Moon! Zwierzę tak samo, jak Madden ma rozczepioną wargę i wrodzoną heterochromię.

 

To było przeznaczenie

Mama chłopca trafiła na ogłoszenie adopcyjne kota zupełnym przypadkiem. Kiedy zobaczyła zwierzę i poznała jego historię, nie miała najmniejszych wątpliwości. Kot musi zostać członkiem ich rodziny. Tak też się stało.

Oboje urodzili się z tymi samymi wadami. Od razu wiedziałam, że ich przeznaczeniem jest zostać najlepszymi przyjaciółmi.

- pisze na Facebooku mama Maddena i dodaje:

To nieprawdopodobne, że zwierzę potrafi sprawić, że czujesz się mniej samotny.

Kiedy Madden i Moon pozują razem do zdjęcia, wyglądają niesamowicie.

Mama chłopca jest przekonana, że przyjaźń jej synka i kotka to przeznaczenie. Zainteresowanie niezwykła historią Maddena i Moon jest ogromne. Efekt?

Dlatego mama chłopca podjęła decyzję o założeniu Instagrama, gdzie na bieżąco możemy dowiadywać się co, słychać u dwójki wyjątkowych przyjaciół.

To cię zainteresuje:

Sprawdź się w QUIZIE: Myślisz, że o porach roku wiesz wszystko? Tak ci się tylko wydaje. Już 3. pytanie jest wyzwaniem. Wasza średnia 7/10