Twoje paznokcie ledwo żyją po hybrydzie? Zafunduj im kurację IBX System Famous Names paznokci

Pewnie słyszycie, że to nie lakiery hybrydowe niszczą paznokcie tylko proces ich usuwania. Jeśli zauważyłyście, że po stosowaniu utwardzanych promieniami UV lakierów wasze paznokcie są słabsze, bardziej miękkie, cieńsze to ten zabieg postawi je na nogi.

IBX to pierwszy tego typu zabieg regeneracyjny dla paznokci, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk. IBX wsiąka w płytkę, nie jest widoczny na paznokciu i nie zrasta. Zawiera monomery, olejek jojoba oraz awokado z certyfikowanych upraw.

Jak działa IBX System?

1. CHRONI PAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową/akrylową/hybrydową.

2. WZMACNIA I ODBUDOWUJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

Jest idealny jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom. IBX Repair używany jest do "naprawy" poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost. Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące. Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci.

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie  i wzmacniać je od środka. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, usuwamy nadmiar i utwardzamy w świetle UV.

Przetestowany zabieg wykonałyśmy w Salonie Velure Katarzyny von Engel. Ceny: 100 zł - zabieg podstawowy regenerujący, 120 zł - zabieg z manicure hybrydowym oraz z liftingiem dłoni.

Więcej o: