Usłyszała w kolejce, że jest "grubą suką". Agresję zbyła ciszą i zrobiła coś, za co internauci ją pokochali

19-letnia Vega z Indiany została zwyzywana w kolejce ze względu na swoją tuszę. Jej reakcja chociaż milcząca, była o wiele bardziej pouczająca niż słowa.

Wyobrażacie sobie sytuację, w której stoicie w kolejce, ktoś wyraża swoje niezadowolenie, obrażając was? I robi to odnosząc się m.in. do waszego wyglądu w taki sposób:

Mam nadzieję, że ta gruba suka nie wykupi wszystkich babeczek.

Właśnie te słowa, jak dowiadujemy się z postu na Facebooku, ze względu na swoją wagę usłyszała 19-letnia Vega, kiedy stała w kolejce w cukierni. Powodem werbalnej agresji było niezadowolenie, a autorką słownego ataku była kobieta, która stała za nastolatką.

Stałam w kolejce. Przede mną była jedna kobieta, a za mną stała inna ze znajomym. Kobieta z przodu "sprzątnęła z przed nosa" ciasto, które chciała kupić pani za mną. Wtedy ta z tyłu zaczęła się niecierpliwić i niegrzecznie komentować całą sytuację.

Milczenie jest złotem

Vega zignorowała całą sytuację. Jednak kiedy podeszła do kasy, żeby kupić babeczki usłyszała, jak kobieta z tyłu ją wyzywa.

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że ta gruba suka nie wykupi wszystkich babeczek.

19-latka zachowała zimną krew i nie wdała się w dyskusję z niemiłą kobietą. Zrewanżowała się jej w inny i chyba o wiele bardziej "dotkliwy" sposób.

Zazwyczaj biorę sześć babeczek, ale kiedy usłyszałam, co mówi ta kobieta, wzięłam wszystkie babeczki, jakie były. Wydałam na nie ponad 50 dolarów (ponad 170 złotych), żeby zasłużyć na miano suki.

Historia Vegi z cukierni i rezolutny sposób jej rozwiązania zdobyła na Facebooku dużą popularność. Internauci ją pokochali! Jej post polubiło prawie 90 tys. osób, ponad 27 tys. go udostępniło.

Nie zabrakło również komentarzy, w których wszyscy wyrażali podziw dla Vegi i żal, że w ogóle doszło do takiej sytuacji.

Reakcja? Pierwsza klasa! Mistrzowska riposta.
To przykre, że takie sytuacje mają w ogóle miejsce. Brawa za reakcję i odwagę.

Vega udowodniła, że na agresję wcale nie trzeba odpowiadać agresją. To się nazywa klasa!

Byliście świadkami podobnej sytuacji albo sami padliście ofiarą chamskich zaczepek? Jak sobie z nimi poradziliście? Piszcie o swoich doświadczeniach w komentarzach!

To cię zainteresuje:

Sprawdź się w QUIZIE: Myślisz, że o porach roku wiesz wszystko? Tak ci się tylko wydaje. Już 3. pytanie jest wyzwaniem. Wasza średnia 7/10

Więcej o: