Żona Sławomira pokazała się bez makijażu. Nie wszyscy docenili jej szczerość: To powinien widzieć tylko mąż

Żona popularnego piosenkarza udostępniła serię zdjęć bez grama kosmetyków kolorowych. Niestety, niektórzy ludzie wciąż mają problem z zaakceptowaniem tego, jak wygląda naturalna, kobieca twarz.

Ostatnio coraz więcej sławnych kobiet decyduje się na udostępnianie swoich zdjęć w mediach społecznościowych bez makijażu. Fani reagują na ten trend różnie. Magdalena Cielecka, która swoje 46. urodziny uczciła pokazaniem zdjęcia swojej zupełnie naturalnej twarzy, doczekała się wielu pozytywnych słów.

Zdjęcie Christiny Aguilery w wersji no make-up wręcz zszokowały internautów – nikt nie spodziewał się, że pod warstwami kolorowych kosmetyków kryje się tak młoda i atrakcyjna twarz.

Kajra no-make up

Ten trend oczarował również Magdalenę Kajrowicz (Kajrę), aktorkę (ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie) i żonę popularnego piosenkarza Sławomira Zapały (autora i wykonawcę singla "Miłość w Zakopanem").

 

Kajra jest znana z mocnego, scenicznego makijażu oraz wystylizowanej fryzury. Od połowy kwietnia na jej Instagramowym koncie regularnie zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których żona piosenkarza nie ma na sobie makijażu.

 

"Make-up proszę!"

Niestety, komentarze na temat wyglądu żony popularnego piosenkarza nie były tak jednoznacznie przychylne, jak te pod postami Cieleckiej czy Aguilery. Część fanów skrytykowała Kajrę – ludzie uznali, że osoba publiczna nie powinna pokazywać, jak wygląda zupełnie prywatnie. Co ciekawe, zdecydowana większość negatywnych komentarzy pochodziła od mężczyzn (choć nie wszystkie):

Make-up proszę! Jesteś gwiazdą, więc zachowuj się jak gwiazda.
Z makijażem to jakoś wygląda... A bez to masakra...
Hmm... A masz lustro? Bo chyba się w nim nie widziałaś.
Bez makijażu? To tylko powinien widzieć mąż.
O matuchno przez chwilkę myślałam że to Marcin Miller z Boysów.
 

"Jeszcze piękniejsza!"

Na szczęście nie wszyscy internauci byli tak krytyczni. Wielu z nich doceniło naturalność Kajry oraz jej urodę – niektórzy wyznawali, że żona Sławomira podoba im się dużo bardziej w wersji bez makijażu. Warto zaznaczyć, że pozytywne wpisy pochodziły zarówno od pań, jak i od panów:

Naturalna,piękna kobieta bez tony makijażu i obstrzykniętych ust botoksem jak glonojad. Tak trzymać.
Szacunek za pokazanie naturalnej twarzy.
Według mnie taka naturalna dużo ładniejsza niż z takich mocno przerysowanym makijażem.
 

Negatywne komentarze pokazują, że wciąż wielu ludzi wręcz wymaga od kobiet makijażu tak, jakby ich twarz bez niego była niewarta pokazywania. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce m.in. dzięki gwiazdom takim jak Cielecka czy Kajra, no-make up nie będzie tylko trendem, a naturalna kobieca twarz stanie się dla wszystkich równie normalna, jak ta umalowana.

To też może cię zainteresować:

Tym zdjęciem Magdalena Cielecka uczciła 46. urodziny. Ubrana w przeżycia, a nie makijaż

Słynie z mocnego makijażu, ale teraz pokazała się bez. Fani w szoku: "Mój Boże, wygląda cudownie!"

Więcej o: