Ten kostium to hit tego lata, noszą go Wieniawa i Siwiec. Kosztuje 950 zł, ale podobny kupicie 10 razy taniej

Kostium z kwiecistymi dodatkami od La Reveche na plaży nosiły m.in. Julia Wieniawa i Natalia Siwiec. Jest nietuzinkowy i bardzo kobiecy, a przy okazji bardzo drogi. Na szczęście z pomocą przychodzi sieciówka.

W tym roku na plaży zamiast bikini królować będą charakterystyczne jednoczęściowe kostiumy z kwiatowym motywem. Skąd to wiemy? Coraz więcej blogerek modowych pozuje do zdjęć na Instagramie właśnie w takich kostiumach.

 

Hitem jest jednoczęściowy kostium marki z Sardynii La Reveche. Kostium ma odkryte plecy i wykończony jest kwiatową aplikacją. Całość jest bardzo zwiewna, kobieca i seksowna. Nic dziwnego, że poza blogerkami po plażowy "must have" tego lata sięgnęły gwiazdy.

 

W kwiecistym kostiumie możemy podziwiać m.in. Julię Wieniawę na wakacjach na Dominikanie i Natalię Siwiec podczas wypoczynku w Meksyku. Obie wybrały ten sam biały model.

 

Piękny i... drogi

Kostium marki La Reveche jest bardzo piękny i bardzo drogi. Możecie go kupić online na stronie marki. Cena to 230 euro (około 950 złotych). Cóż, to sporo jak na kostium kąpielowy.

 

Na szczęście z pomocą przychodzi jedna z sieciówek. W Reserved kupicie - nie mniej kobiecy i uroczy - odpowiednik popularnego modelu, nawet 10 razy taniej!

Ten kostium to hit tego lata.Ten kostium to hit tego lata. Fot. reserved.com/pl/pl/woman/all-1/clothes/swimwear/te060-99x/one-piece-bathing-suit

A wy na co zdecydujecie się w tym sezonie? Pójdziecie za przykładem Julii Wieniawy i Natalii Siwiec, czy na plaży postawicie na klasyczne bikini? 

To cię zainteresuje: