Krystyna Janda zmieniła fryzurę. Takimi włosami wyraźnie ujęła sobie lat

Wizerunek Krystyny Jandy uległ ostatnio wyraźnej zmianie, a to za sprawą nowej fryzury. Jedni uważają, że wygląda ona "super", inni, że "niekorzystnie". Czy aktorka pozostanie przy nowej fryzurze na dłużej?

Do niedawna znakiem rozpoznawczym Krystyny Jandy były krótkie włosy, zazwyczaj zaczesane na prawą stronę. Czasami aktorka układała je w lekkie fale. Ostatnio jednak gwiazda filmowa dość wyraźnie zmieniła swój wizerunek.

Na zdjęciu opublikowanym na oficjalnym instagramowym profilu tojajanda, można zobaczyć aktorkę w dłuższych, sięgających do ramion blond włosach oraz w długiej, zakrywającej czoło grzywce.

Trzy kobiety, które na co dzień ubierają się na czarno i ich kolorowe metamorfozy [KOLOROWA REWOLUCJA]

Krystyna Janda wygląda niezwykle promiennie i świeżo. Metamorfoza prawdopodobnie związana jest z rolą w nowym filmie. Nie wiadomo, czy gwiazda po zakończeniu zdjęć nie zdecyduje się na powrót do poprzedniego uczesania.

 

Korzystnie czy nie?

Jedna z fanek wyraziła była zachwycona nowym wyglądem aktorki ("Propsuję pani grzywę. Super!"). Inna komentująca uznała jednak, że Janda wygląda „niekorzystnie”. Według nas Krystyna Janda jest żywym zaprzeczeniem powiedzenia, że „starszej kobiecie długie włosy nie przystoją”.

Długie włosy mogą być ozdobą każdej kobiety, o ile będą zadbane. Dowodem na to jest 53-letnia Monica Bellucci, która nie zamierza obcinać długich, ciemnych pukli.

 

Helena Norowicz, 83-letnia aktorka i modelka również jest przywiązana do swojej fryzury.

 

Oczywiście nie zamierzamy piętnować krótkich cięć - one przecież także potrafią odświeżyć twarz i dodać jej uroku. Do tego są przecież niezwykle wygodne. Według nas fryzura powinna być dobierana jednak nie do wieku, a kształtu twarzy i kondycji włosa. Jeśli więc słyszycie, że powinnyście skrócić włosy, bo w tym wieku „już wam nie wypada”, pokażcie „życzliwym doradcom” zdjęcia wyżej wymienionych pań.

To też może cię zainteresować:

"Długie włosy po trzydziestce są niestosowne? Jak topielica, anielica i podstarzała druhna... Drogie panie, to już nie wypada!" [FORUM]

Olejowanie włosów - jaki olej, na czym polega, na jakich włosach sprawdzi się najlepiej i efekty

Więcej o: