83-latka łamie wszelkie stereotypy. Własnie spełniła swoje marzenie i zrobiła sobie "dziarę". "Kozak kobitka"

Tatuaże to wyłącznie domena młodych ludzi? Nic bardziej mylnego! Udowadnia to 83-letnia Christel, która w poniedziałek odwiedziła studio tatuażu i zrobiła sobie kolorową dziarę.

Seniorka zafascynowana sztuką tatuażu zdecydowała, że wytatuuje sobie na ramieniu kolorowy łapacz snów (indiański amulet, który ma odganiać senne koszmary). Jak postanowiła, tak zrobiła, a jej nietypowe życzenie spełniła tatuatorka Kasandra Suchacka ze studia Tattoo777 w Świnoujściu.

Ostatnio nasze studio odwiedziła Crystal (tak nazwali seniorkę pracownicy studia - przyp. red.) - absolutnie wyjątkowa i urocza pani po 80-ce.

- czytamy na Facebooku Tattoo777.

"W życiu kobiety na nic nie jest za późno". O mamie Kamy, która po 40-tce została łyżwiarką figurową

Kasandra, jak sama przyznaje, czuła się wyróżniona możliwością wykonania "dziary" na ramieniu 83-latki.

Dla mnie to był absolutny zaszczyt móc spełnić marzenie staruszki, która ten tatuaż traktuje w pewnym sensie jako „dopełnienie” jej życia. Dziękuję Christel za niesamowite emocje!

Jak wam się podoba efekt końcowy?

Marzenie starszej pani

Skąd w ogóle pomysł na tatuaż w tym wieku? Wszystko zaczęło się od wizyty w salonie Tattoo777 stałego klienta Kasandry, Svena, który zapytał, czy Kasandra podejmie się wykonania tatuażu u starszej pani. Artystka odpowiedziała, że tak. Efekt? Do jej salonu zawitała 83-letnia Christel, dla której malunek na skórze był spełnieniem marzeń.

I tak przy pomocy igły i tuszu do tatuowania seniorka złamała stereotypy dotyczące tatuażu i tego, co wypada, a co nie wypada starszym osobom. Śmiały krok 83-latki i chęć spełniania własnych marzeń, zjednał jej wielu fanów, którzy w ciepłych słowach komentowali jej nietypową decyzję:

Super! W życiu trzeba wszystkiego spróbować!
Kobitka kozak! Nie siedzi na kanapie i nie zrzędzi. "O ten wytatuowany/a to kryminalista/ka". Pokłony! Prosimy o więcej takich ludzi, żeby pokazać że tatuaże są dla każdego! Nie mogę wyjść z podziwu! Łza kręci się w oku że jeszcze są tak wyluzowani ludzie w tym wieku.
Jest moc! Superbabcia, na luzie. W oczach ma dużo ciepła.

Ciekawe co na tatuaż 83-latki powiedzą jej rówieśnicy? Może ośmieleni również zdecydują się na "małą dziarkę"?

To cię zainteresuje:

Jego makijaż odmłodził 80-latkę o kilkadziesiąt lat. Nawet chirurg plastyczny nie zrobiłby tego lepiej

Królowa mafii o kulisach więzienia dla kobiet. "Dostajesz rolkę papieru na kwartał. Ale szminek miałam pięć"

Więcej o: