To absurd sprzedażowy tego lata. Kostium Gucci wyprzedał się, choć nie nadaje się do pływania

Kostium kąpielowy, w którym nie można pływać. Niemożliwe? A jednak właśnie taką informację możemy przeczytać na metce kostiumu z najnowszej kolekcji marki Gucci.

Nie da się ukryć, że obok białego modelu kostiumu kąpielowego od marki Gucci nie da się przejść obojętnie. Jest tylko jedno "ale". Strój jest równie piękny, efektowny i drogi (kosztuje około 1700 złotych), co niepraktyczny. W kostiumie paradoksalnie nie wolno... pływać.

 

To nie żart. Na stornie internetowej marki czytamy, że producent dla dobra jakości materiału "odradza wchodzenie do wody w tym kostiumie".

 

Niepraktyczność białego kostiumu w ogóle nie przekłada się na jego sprzedaż. Mało tego, nieprzydatny do pływania strój cieszy się takim zainteresowaniem, że jest już niedostępny w ofercie sklepu internetowego Gucci.

 

Cóż, niektóre rzeczy nie mają być praktyczne czy nawet wygodne, tylko mają "wyglądać" i być stylowe. I chociaż kostium nie nadaje się do pływania, z pewnością pozwoli zadać nam szyku na leżaku, ręczniku czy podczas spaceru po plaży. I nie tylko tam, bo w stylizacji zaproponowanej na stronie Gucci, w stroju w zestawieniu z kurtką i jeansami możemy wyjść na miasto.

Kostium kąpielowy od Gucciego. Jest stylowy, ale bardzo niepraktycznyKostium kąpielowy od Gucciego. Jest stylowy, ale bardzo niepraktyczny fot. gucci.com/bg/en_gb/

Co się stanie, kiedy wejdziemy w kostiumie do wody? Tego nie wiadomo. W końcu kto chciałby to sprawdzać i ryzykować uszkodzenie kostiumu za prawie dwa tysiące złotych?

To cię zainteresuje:

Jak pozbyć się bólu stóp podczas noszenia szpilek? Do tego triku wystarczy tylko kawałek taśmy

Całe życie kochanką? Waszym zdaniem to układ: Zazdrosnego starego dziada z naiwną głupią mimozą [FORUM]

Więcej o: